اوپو رینو با تراشه اسنپدراگون 855 از سیستم خنک‌کننده مایع بهره می‌برد

اوپو رینو با تراشه اسنپدراگون 855 از سیستم خنک‌کننده مایع بهره می‌برد

گوشی هوشمند اوپو رینو در نسخه‌های مختلفی معرفی خواهد شد. نسخه‌ی پرچم‌دار این گوشی با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ و سیستم خنک‌کننده‌ی مایع عرضه می‌شود.  

در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل، . چینی‌ها به‌صورت رسمی اعلام کرده بودند که قصد دارند سری جدید گوشی‌هایشان را با نام رینو (Reno) معرفی کنند.

انتظار می‌رود نسخه‌ی مختلفی از اوپو رینو با تراشه‌های متفاوت به بازار عرضه شود و ظاهرا هرکدام از این گوشی‌ها از روش‌های مختلفی برای تخلیه‌ی گرما استفاده می‌کنند. 

اوپو رینو

اوپو رینو

اوپو رینو

به‌گفته‌ی برایان شن، قائم مقام اوپو، گوشی هوشمند پرچم‌دار رینو با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ به بازار عرضه خواهد شد و مجهز به یک لوله‌ی مسی و سیستم خنک‌کننده‌ی مایع خواهد بود؛ در‌حالی‌که نسخه‌ی دیگر با تراشه‌ی اسنپدراگون ۷۱۰ از ژل یا نوعی خمیر روی ورقه‌ی گرافیتی، برای تخلیه‌ی حرارت استفاده می‌کند. در نتیجه هنگامی که کاربران در حال تماشای ویدئو هستند یا بازی‌های سنگین انجام می‌دهند، حرارت گوشی به دست کاربر منتقل نخواهد شد. 

انتظار می‌رود نسخه‌ی دیگری از اوپو رینو با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G نیز معرفی شود. یکی دیگر از نسخه‌های این گوشی هوشمند قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G را ندارد و بدون مودم اسنپدراگون X50 معرفی می‌شود. ظاهرا باید منتظر نسخه‌ی دیگری با نام Lamborghini Edition، حافظه‌ی رم ۱۲ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی با ظرفیت بالا باشیم. 

انتظار می‌رود ظرف دو هفته‌ی آینده، اوپو رینو به‌صورت رسمی رونمایی شود. در حال حاضر اطلاعی در مورد قیمت و زمان عرضه‌ی این گوشی در بازارهای خارج چین در دست نیست. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده