هواوی احتمالا تلفنی با مکانیزم کشویی معرفی خواهد کرد

هواوی احتمالا تلفنی با مکانیزم کشویی معرفی خواهد کرد

پتنت ثبت‌شده‌ی هواوی نشان می‌دهد این شرکت احتمالا به‌زودی تلفنی هوشمند با مکانیزم کشویی معرفی می‌کند. این تلفن از نمایشگر بدون حاشیه و مجموعا چهار دوربین در جلو و عقب بهره می‌برد.

شیائومی می میکس ۳ و آنر میجیک ۲ دو نمونه از تلفن‌های هوشمند مدرن با مکانیزم کشویی هستند. طراحی زیبا و بدون حاشیه این گوشی‌های هوشمند،‌ هواوی را هم به فکر ساخت تلفنی کشویی با برند خود انداخته است.

 

Huawei Slider Phone

رندرها نشان می‌دهند این تلفن در کناره‌ها حاشیه بسیار باریکی دارد که تا بالای نمایشگر امتداد یافته است؛ اما حاشیه‌ی زیاد نمایشگر در قسمت پایین، این احتمال را کاهش می‌دهد که با محصولی پرچم‌دار روبه‌رو باشیم.

مکانیزم کشویی در این تلفن دو عدد دوربین با یک فلش ال‌ای‌دی را در خود جای داده است. بااین‌حال، اگر هواوی قصد داشته باشد این محصول را تولید کند، به‌نظر می‌تواند تعداد دوربین‌ها را بیشتر و تلفنی پیشرفته‌تر بسازد.

روی قاب پشتی، حسگر اثرانگشت وجود ندارد؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت این حسگر داخل نمایشگر تعبیه شده است. البته، این امکان هم وجود دارد که هواوی حسگر اثرانگشت را با کلید پاور ادغام کند.

Huawei Slider Phone 2

باتوجه‌به این رندرها، نمی‌توان به این نتیجه رسید که هواوی حتما محصولی با این مشخصات تولید خواهد کرد. درصورت تولید چنین محصولی باتوجه‌به اینکه تصاویر پرچم‌دار این شرکت (P30) افشا شده؛ پس، احتمالا این تلفن سری P smart یا Y خواهد بود.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده