کالبدشکافی گلکسی S10 پلاس حسگر اثر انگشت زیرنمایشگر آن را نشان می‌دهد

کالبدشکافی گلکسی S10 پلاس حسگر اثر انگشت زیرنمایشگر آن را نشان می‌دهد

ویدیوی کالبدشکافی گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ منتشر شده است که جزئیات مربوط‌به ماژول حسگر اثر انگشت نمایشگر آن را نشان می‌دهد.

اول اسفندماه،  برگزار کرد. به‌نظر می‌رسد پرچمداران جدید سامسونگ، ویژگی‌های قابل‌توجهی برای کالبدشکافی داشته باشند. 

ویدئوی جدید کالبدشکافی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس، نکات جالب‌توجه بسیاری را به‌نمایش می‌گذارد. برای کالبدشکافی از گرمادهی استفاده شده تا بتوان گوشی را باز کرد. جالب است بدانید باتوجه‌به آنچه در ویدئو کالبدشکافی نشان داده شده است، نمایشگر و پنل پشتی دستگاه، هر دو به فریم میانی متصل شده‌اند و در صورت نیاز به تعویض نمایشگر، دیگر لازم نیست دستگاه به‌صورت کامل باز شود.

در ادامه‌ی فرایند کالبدشکافی، به نکات جالب‌توجهی برخورد می‌کنیم. همان‌طور که می‌توان در ویدئو مشاهده کرد، سامسونگ برای کنترل گرما از چسب حرارتی بسیار ضخیمی درکنار یک نوع هیت‌سینک استفاده کرده است. در قسمت دیگری از ویدئوی کالبدشکافی، بریدگی بالای نمایشگر و ماژول دوربین سلفی به‌خوبی نمایش داده شده است. همچنین می‌توانید در قسمتی از ویدئو، حسگر اثر انگشت اولتراسونیک زیر نمایشگر که ابعادی کوچک و قطری نازک دارد را به‌خوبی مشاهده کنید. ویدئو . اگر ویدئوی کالبدشکافی گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس را با وان‌پلاس ۶ تی مقایسه کنید، متوجه می‌شوید خبری از حسگر اثر انگشت اپتیکال دیده نمی‌شود. 

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده