اطلاعات افشاشده از گلکسی اس 10 و گلکسی بادز در تبلیغات تلویزیونی

سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
داستان تکراری این روزها، یعنی افشای اطلاعات جدیدی درباره‌ی پرچم‌دار جدید سامسونگ، این‌بار در تبلیغات تلویزیونی نروژ رخ‌ نمود.

اگر رکورد گینسی برای بزرگ‌ترین اطلاعات افشاشده‌ی تاریخ وجود داشت، قطعا سامسونگ برنده‌ی این جایزه می‌شد. تصاویر Hands-on افشاشده، ویدئوها، رندرها، افشاگری‌های وب‌سایت سامسونگ، اجازه‌ی سامسونگ به برخی افراد برای پیش‌سفارش گلکسی S10 پیش از رونمایی، تنها بخشی از اطلاعات گسترده‌ی افشاشده از پرچم‌دار جدید سامسونگ، یعنی گلکسی S10 هستند. بااین‌حال، هنوزهم همه‌چیز را درباره‌ی گلکسی S10 نمی‌دانیم.

به‌تازگی، تبلیغات جدیدی از این پرچم‌دار سامسونگ در رسانه‌های نروژی پخش شده است. ظاهرا این ویدئو تبلیغاتی از شبکه‌ی ۲ نروژ و به‌اشتباه و تصادفی پخش شده است. برای اینکه این ویدئوِ ۳۰ ثانیه‌ای را کامل بفمید، باید به زبان نروژی مسلط باشید؛ اما این ویدئو وجود حفره‌ی دوربین در نمایشگر Galaxy S10 را تأیید می‌کند. همچنین، حسگر اثرانگشت التراسونیک و دوربین سه‌گانه در پشت و قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس در این ویدئو به‌نمایش درآمده‌ است. در این ویدئو، حتی تصاویری از Galaxy Buds، ایربادهای جدید سامسونگ،‌ دیده می‌شود که در‌حال شارژشدن به‌شکل بی‌سیم و ازطریق قابلیت شارژ معکوس است.

اخبار کامل مراسم رونمایی پرچم‌دار پرسروصدای سامسونگ، یعنی Galaxy S10 را فردا (۱اسفند) به‌طور کامل در زومیت دنبال کنید. البته شاید تا آن موقع و قبل از رونمایی رسمی، اطلاعات جدیدی از این گوشی افشا شود!

مطالب مشابه

نظرات