ویدیوی نگاه نزدیک به گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد

ویدیوی نگاه نزدیک به گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد

در آستانه‌ی برگزاری مراسم گلکسی آن‌پکد ۲۰۱۹ سامسونگ هستیم و در فاصله‌ی اندک باقی‌مانده، ویدیوی کامل نگاه نزدیک به گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس در اینترنت منتشر شده است.

گلکسی اس ۱۰ به‌عنوان دستگاهی که سامسونگ می‌خواهد دهمین سالگرد سری‌گوشی‌های گلکسی S را با آن جشن بگیرد، محصولی موردانتظار است و از مدت‌ها پیش، شمار زیادی از کاربران انتظار دیدن آن را می‌کشند. این گوشی که طبق شنیده‌ها در حداقل سه‌ مدل مختلف روانه‌ی بازار خواهد شد، تا چند روز دیگر در شهر سن فرانسیسکو معرفی می‌شود.

درحالی که هنوز تا آغاز مراسم گلکسی آنپکد فاصله داریم، اما تقریبا تمامی اطلاعات و جزئیات مربوط به گوشی‌های خانواده‌ی Samsung Galaxy S10 در اینترنت افشا شده است و این می‌تواند اندکی از جذابیت مراسم پیش‌رو بکاهد. با این‌حال تجربه نشان داده همواره از مراسم‌های سامسونگ، استقبال چشم‌گیری به‌عمل می‌آید.

با این‌همه، ساعاتی پیش ویدیوی نگاه نزدیک به گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس در اینترنت منتشر شد تا ما را با تمامی ویژگی‌های ظاهری و مشخصات فنی این دستگاه‌ها آشنا کند. این ویدیوی دو دقیقه‌ای، مهر تاییدی بر تمامی اطلاعات افشاشده‌ی قبلی می‌زند. ویدیوی موردبحث ابتدا توسط فردی به‌نام کارلوس در توییتر منتشر شد؛ البته این ویدیو هم‌اکنون به‌دلیل نقض قوانین کپی‌رایت، حذف شده است اما می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

تاریخ عرضه گلکسی اس 10 مشخص شد

جدای از این ویدیو، اخیرا به‌لطف آغاز پیش‌فروش گوشی گلکسی اس ۱۰، تاریخ عرضه‌ی این محصول به‌صورت رسمی مشخص شده است. بر اساس اطلاعات یادشده در صفحه‌ی رسمی پیش‌‌فروش گلکسی اس ۱۰ در شعبه‌ی آمریکایی وب‌سایت سامسونگ، این محصول موردانتظار در تاریخ هشتم مارس ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ اسفند ۱۳۹۷) روانه‌ی بازار خواهد شد.

مراسم گلکسی آنپکد ۲۰۱۹ سامسونگ، یکم اسفندماه ساعت ۲۲:۳۰ به‌وقت تهران برگزار خواهد شد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر مثل قیمت گوشی گلکسی اس ۱۰ و دیگر مشخصات، می‌توانید نظاره‌گر جدول زیر باشید. اگر به چنین مقایسه‌‌هایی علاقه‌مند هستید، حتما به بانک محصولات زومیت سر بزنید.

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده