هواوی در دو سال اخیر 65میلیون گوشی از سری Nova فروخته است

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
در رویداد معرفی محصول جدید هواوی با نام Nova 4، این شرکت از فروش ۶۵میلیون دستگاهی خانواده‌ی Nova خبر داد.
تبلیغات

هواوی اخیرا جدیدترین محصول خود با نام نوا 4 (Nova 4) را با ویژگی‌های خاصی نظیر دوربین سلفی ۲۵مگاپیکسلی به‌صورت حفره‌ای در گوشه‌ی صفحه‌‌نمایش معرفی کرده است. گفتنی است این شرکت چینی در حین معرفی این گوشی، اسلایدهای مهمی را به‌نمایش گذاشت که از فروش ۶۵میلیون دستگاهی گوشی‌های خانوداه‌ی Nova در دو سال اخیر حکایت می‌کرد.

خانواده Nova از تلفن‌های هوشمند شرکت پرآوازه‌ی هواوی، در حدود دو سال پیش و با تمرکز بر بازار کشورهای آسیایی و اقیانوسیه پا به عرصه‌ی رقابت تلفن‌های هوشمند گذاشت. نوا در ابتدا با رویکرد توجه به زیبایی و الهام از طراحی نکسوس 6P کار خود را آغاز کرد و سپس گوشی‌های Nova 2 و برادر بزرگ‌ترش Nova 2 Plus همزمان با پرچم‌دار وقت هواوی به‌نام P10 برای اولین‌بار در رنگ‌های خاصی نظیر سبز چمنی و آبی شفق قطبی و طیفی خاص از طلایی به‌نام Streamer Gold عرضه شدند.

فروش نوا / nova sale

در ادامه، Nova 2S با ادامه‌ی رویکرد Mate 10، با بهره‌گیری از حسگر اثرانگشت و نمایشگری بزرگ و پردازنده‌ی پرقدرت و اختصاصی هواوی Kirin 960 شروع به کار کرد و حتی Nova 3 نیز بر همین سنّت باقی‌ماند. این درحالی‌ است که Nova 3 Plus که به‌عنوان هواوی P Smart در بازار اروپا شناخته می‌شد، با کمی عقب‌گرد پردازنده‌ی کم‌قدرت‌تر Kirin 710 را به‌عنوان قلب تپنده‌ی خود برگزید.

فروش نوا / nova sale

اما اکنون نوبت Nova 4 است؛ محصولی از هواوی که مخاطبان خود را برای اولین‌بار با حفره‌ای در گوشه‌ی نمایشگر خود برای گرفتن عکس‌های سلفی مواجه می‌کند. پس باید منتظر ماند و دید این سوگلی تازه‌وارد چقدر موفقیت‌آمیز خواهد بود و تا چه تعداد بر آمار فروش ۶۵میلیون دستگاهی خانواده‌ی نوا خواهد افزود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات