آنر مجیک 2 پیش از رونمایی رسمی در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد

آنر مجیک 2 پیش از رونمایی رسمی در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد

آنر مجیک ۲ پیش از رویداد رونمایی رسمی در تاریخ ۳۱ اکتبر برابر با ۹ آبان‌ماه، در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد. 

آنر از شرکت‌های تابعه‌ی هواوی در نظر دارد در تاریخ ۳۱ اکتبر برابر با ۹ آبان‌ماه از گوشی هوشمند آنر مجیک ۲ در رویدادی بزرگ به‌صورت رسمی رونمایی کند.

پیش از برگزاری مراسم رونمایی این گوشی هوشمند، آنر مجیک ۲ در بنچمارک گیک‌بنچ رویت شد. پیشتر نیز . براساس اطلاعات منتشرشده از طریق بنچمارک گیک‌بنچ، انتظار می‌رود که این محصول با تراشه‌ی کرین ۹۸۰ به بازار عرضه شود. همچنین با توجه به اطلاعات بنچمارک و آنچه پیشتر انتظار می‌رفت، به‌نظر می‌رسد که مجیک ۲ آنر با نسخه‌ی اندروید ۹ و حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی معرفی شود. مستندات بنچمارک مهر تاییدی بر گمانه‌زنی‌های مطرح‌شده در مورد مجیک آنر ۲ می‌زند.

آنر مجیک ۲

مجیک آنر ۲ در آزمون تک‌هسته‌ای موفق به کسب امتیاز ۳۳۱۶ و در آزمون چند هسته‌ای موفق به کسب امتیاز ۹۵۳۴ شد. تست‌های گیک‌بنچ روی نسخه‌ی نمایشی گوشی هوشمند آنر مجیک ۲ انجام شده که هنوز آماده‌ی فروش در بازار نیست. نتایج بنچمارک تقریبا شبیه به نتایج آزمون هواوی میت ۲۰ پرو است. هم‌اکنون، آخرین گوشی‌ هوشمند سری میت از تراشه‌ی کرین ۹۸۰ بهره می‌برد و Magic 2 اولین گوشی هوشمند Honor خواهد بود که با این تراشه معرفی می‌شود. کرین ۹۸۰، به‌عنوان نخستین تراشه‌ی مجتمع هفت نانومتری دنیا معرفی شد. تراشه‌ی کرین ۹۸۰ از ترکیب چهار هسته‌ی Cortex A76 در کنار چهار هسته‌ی Cortex A55 بهره می‌برد. تراشه‌ی کرین ۹۸۰ دارای هسته‌های قدرتمند A76 در قالب دو گروه با ولتاژ و فرکانس متفاوت است. دو هسته‌ی Cortex-A76 با فرکانس ۲.۶ گیگاهرتز و دو هسته‌ی دیگر با فرکانس ۱.۹۲ گیگاهرتزی کار می‌کنند. چهار هسته‌ی کم مصرف Cortex-A55 نیز دارای فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز هستند. 

آنر مجیک ۲ قرار است روز چهارشنبه به‌صورت رسمی معرفی شود و تبلیغات تلویزیونی برای معرفی گوشی هوشمند جدید آغاز شده است. در ویدیوی تبلیغاتی به اشتراک گذاشته‌شده، تصاویری از اولین گوشی آنر نشان داده می‌شود و تفاوت‌های بین گوشی هوشمند جدید و نسخه‌ی قبلی آنر مجیک و همچنین تصاویری از خلقت جهان نشان داده شده است.

در ویدئوی منتشرشده، دستیار صوتی Yoyo نیز نشان داده شده؛ دستیار صوتی یویو، انگلیسی زبان بوده و از این لحاظ یک قدم پیشرفته‌تر از دستیار Xiao AI است که در گوشی هوشمند شیائومی می میکس ۳ معرفی شد.   معرفی شد. شیائومی می میکس ۳ دارای کلید سخت‌افزاری مجزایی برای دستیار صوتی Xiao AI است. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده