ویدئوی نگاه نزدیک آنر مجیک 2 پیش از موعد رونمایی رسمی منتشر شد

ویدئوی نگاه نزدیک آنر مجیک 2 پیش از موعد رونمایی رسمی منتشر شد

ویدئوی جدید نگاه نزدیک به‌اشتراک گذاشته‌شده از آنر مجیک ۲ پیش از رونمایی رسمی، طراحی ظاهری و تنوع رنگ این گوشی هوشمند را به نمایش می‌گذارد.

هواوی در نظر دارد در تاریخ ۳ اکتبر برابر با ۹ آبان‌ماه، به‌صورت رسمی آنر مجیک ۲ را معرفی کند. تاکنون خبرهای غیررسمی بسیاری در مورد این گوشی هوشمند منتشر شده است.

اسلش‌لیکس،  که طراحی ظاهری پل جلویی آنر مجیک ۲ را به‌خوبی نشان می‌داد. با توجه به اطلاعات فاش‌شده‌، آنر مجیک ۲ از طراحی زیبا و فوق‌العاده‌ی واقعا بدون حاشیه‌، بدون بریدگی بالای نمایشگر و نمایشگر کشویی بهره می‌برد. پیشتر نیز 

همان‌طور که پیشتر نیز در خبرهای غیررسمی فاش شده بود، قلب تپنده‌ی آنر مجیک ۲ نیز همانند هواوی میت ۲۰، تراشه‌ی کرین ۹۸۰ خواهد بود. آنر مجیک ۲ با ظرفیت حافظه‌ی رم ۶ یا ۸ گیگابایتی (براساس مدل مربوطه) و باتری ۳۴۰۰ میلی‌آمپرساعتی رونمایی می‌شود. با توجه به مشخصات احتمالی، انتظار می‌رود که آنر مجیک ۲ محصول توانمندی باشد، هرچند عمر باتری شگفت انگیزی ندارد.  

براساس اطلاعات فاش‌شده، آنر مجیک ۲ با نمایشگر ۶.۴ اینچی با وضوح ۲۳۴۰x۱۰۸۰ پیکسل و نسبت نمایشگر به بدنه‌ی تقریبا در حدود ۱۰۰ درصد به بازار عرضه می‌شود. در پنل پشتی، ماژول دوربین سه‌گانه‌ی آن شامل دو دوربین با زاویه‌ی باز و لنزهای ۱۶ مگاپیکسلی و ۲۴ مگاپیکسلی و یک لنز تک رنگ ۱۶ مگاپیکسلی خواهد بود. در پنل جلویی نیز سنسور ۱۶ مگاپیکسلی به‌همراه دو لنز دیگر وجود دارد که برای اسکن سه‌بعدی چهره و باز کردن قفل گوشی به‌کار برده می‌شود.

یکی دیگر از اطلاعات فاش‌شده در مورد آنر مجیک ۲، فقدان اسکنر اثر انگشت سنتی در این گوشی هوشمند است. ظاهرا در قاب پشتی گوشی اثری از اسکنر اثر انگشت دیده نمی‌شود. همچنین با توجه به حاشیه‌ی باریک قاب جلویی، انتظار نمی‌رود در قاب جلویی نیز سنسور اثر انگشت قرار داشته باشد. این بدان معنی است که آنر مجیک ۲ بدون سنسور اثر انگشت رونمایی خواهد شد و برای باز کردن قفل گوشی تنها امکان استفاده از اسکن سه‌بعدی چهره وجود دارد. در غیر این‌صورت ممکن است آنر مجیک ۲ نیز از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر بهره ببرد.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده