شیائومی موفق به فروش ۶ میلیون گوشی هوشمند از سری می 8 شد

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
شیائومی از زمان رونمایی می ۸ شیائومی تاکنون موفق به فروش بیش از ۶ میلیون گوشی هوشمند از محصولات خانواده‌ی می ۸ شده است.

در خردادماه سال جاری شیائومی می ۸ با نمایشگر ۶.۲۱ اینچی AMOLED تمام‌صفحه، هوش مصنوعی و دوربین قدرتمند معرفی شد. اواخر شهریور ماه، می ۸ پرو و می ۸ لایت شیائومی با نمایشگر بزرگ و دوربین سلفی بهتر معرفی شدند.

لی جون، بنیانگذار، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره‌ی شیائومی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو اعلام کرد که از زمان رونمایی خانواده‌ی می ۸ شیائومی تاکنون، این شرکت تاکنون موفق به فروش بیش از ۶ میلیون گوشی هوشمند از خانواده‌ی می ۸ شیائومی شده است.

رقم ۶ میلیون گوشی هوشمند شامل همه‌ی مدل‌های سری Mi 8 از جمله می ۸، می ۸ لایت، می ۸ پرو و می ۸ اس‌ ای می‌شود. البته با توجه به اینکه از زمان رونمایی می ۸ حدود چهار ماه می‌گذرد، به‌نظر می‌رسد که کاربران سراسر جهان از این مدل گوشی هوشمند Xiaomi نسبت به مدل‌های دیگر به‌خوبی استقبال کرده‌اند. بعد از رونمایی می ۸ نیز گفته شد که این شرکت موفق به فروش بیش از یک میلیون دستگاه شیائومی می ۸ در کمتر از ۳ هفته شد. 

در نظر داشته باشید که مدل‌های Mi 8 Pro و Mi 8 Lite در ماه سپتامبر (شهریورماه) به بازار عرضه شده‌اند؛ لذا انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شاهد فروش چندین میلیون گوشی هوشمند از این مدل‌ها باشیم. لی‌ جون معتقد است که این حجم فروش را به‌عنوان نقطه‌ی عطفی در فروش محصولات شیائومی باید جشن گرفت.

لی جون به یمن این خوشحالی، تخفیف ویژه‌ی ۲۸ دلاری (‌۲۵ یورو)‌ را برای نسخه‌ی استاندارد می ۸ در بازار چین درنظر گرفت. در نتیجه علاقه‌مندان می‌توانند این گوشی هوشمند را با قیمت ۳۶۰ دلار (‌۳۱۴ یورو)‌ در بازار چین خریداری کنند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود