رندر جدید گوشی LG V40 با دوربین سه‌گانه و بریدگی مخفی صفحه نمایش

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
رندر مطبوعاتی گوشی هوشمند جدید ال‌جی با نام V40 ThinQ اخیرا توسط ایوان بلاس منتشر شده است.

افشاگری‌های اخیر درباره‌ی محصول جدید ال‌جی با نام LG V40 ThinQ بسیاری از طرفداران این برند را سردرگم کرده است. آنها پیش از این با ابهاماتی درباره‌ی وجود بریدگی بالای صفحه نمایش یا قرارگیری دوربین سه‌گانه در پشت دستگاه روبه‌رو بوده‌اند. البته هیچ راهی بهتر از نگاه به رندر مطبوعاتی تازه منتشر شده توسط ایوان بلاس برای متقاعد کردن طرفداران این برند وجود ندارد.

رندر جدید یک نسخه AT&T از LG V40 ThinQ است که دستگاه را از هر دو طرف جلو و پشت نشان می‌دهد. نکته‌‌ای که در این تصویر جالب به‌نظر می‌رسد بریدگی صفحه نمایش است که احتمالاً توسط یک نوار مشکی رنگ که سرتاسر قاب بالای گوشی را در برگرفته پنهان شده است. با این حال به وضوح می‌توانید لوگوی AT&T و اعلان NFC را در بخش ضخیم‌تر این نوار مشکی رنگ مشاهده کنید.

در پشت دستگاه دوربینی مشاهده می‌شود که به سه لنز مجهز است و پیش‌تر نیز شایعه‌ی آن شنیده شده بود. بر خلاف دیگر گوشی‌های هوشمند نظیر هواوی P20 Pro و سامسونگ Galaxy A7 با سه دوربین اصلی که به صورت عمودی قرار دارند، ال جی تصمیم گرفته محصول جدید خود را به دوربین‌ سه‌گانه‌ با چیدمان افقی تجهیز کند. البته به‌نظر نمی‌رسد این موضوع تفاوتی در کارایی دوربین ایجاد کند.

علاوه بر این، رندر جدید مطبوعاتی یک دکمه اضافه در LG V40 ThinQ را نیز نشان می‌دهد که احتمالاً به منظور فراخوانی دستیار گوگل در کم‌ترین زمان ممکن در نظر گرفته شده است. گوشی LG G7 نیز به دکمه‌ی اختصاصی دستیار گوگل مجهز بود که این موضوع در این روزها نشان‌دهنده‌ی توجه ویژه‌ی این شرکت به هوش مصنوعی است. با توجه به سیاست‌ جدید ال‌جی در آینده‌ی نزدیک شاهد استفاده از دکمه‌‌ی اختصاصی دستیار هوشمند در گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار این شرکت به عنوان یک ابزار اصلی خواهیم بود.

مطالب مشابه

نظرات