تاریخ رونمایی از گوشی انعطاف پذیر سامسونگ مشخص نیست

تاریخ رونمایی از گوشی انعطاف پذیر سامسونگ مشخص نیست

تاریخ رونمایی گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ مشخص نیست. ممکن است ماه نوامبر (آبان‌ماه) اطلاعاتی جزئی در مورد آن ارائه شود.

سال‌هاست که صحبت از معرفی گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ، مطرح می‌شود؛ ولی ظاهرا خبری از مراسم رونمایی نیست. با وجود اینکه پیشتر گفته‌شده بود ؛ ولی براساس آخرین خبرها، قرار نیست کره‌ای بتوانند گوشی انعطاف‌پذیر خود تا پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه کنند.

براساس آخرین خبرها، تاریخ رسمی رونمایی گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ مشخص نیست. گلکسی F یا گلکسی X ممکن است نام احتمالی این گوشی هوشمند باشد. پیشتر دی‌جی کو، رئیس بخش کسب‌وکار موبایل سامسونگ اعلام کرده بود که کره‌ای سخت در تلاش هستند تا  کنند. این گوشی هوشمند که در آن زمان با نام گلکسی F نام برده شد، هنوز در وضعیت بلاتکلیف قرار دارد و نه تنها نام آن به‌صورت رسمی مشخص و قطعی نشده؛ بلکه تاریخ رونمایی آن نیز هنوز نامعلوم است. براساس آخرین خبرها، قرار نیست گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر سامسونگ در ماه نوامبر به‌صورت رسمی رونمایی شود.

foldable smartphones

Samsung، به‌جای مشخص کردن تاریخ رونمایی، فقط درباره‌ی برنامه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای برای گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر صحبت می‌کند. با وجود اینکه در خبرهای مختلف برخی جزئیات این محصول متفاوت و خاص سامسونگ فاش‌ شده است، ولی هنوز به‌درستی نمی‌توان در مورد مشخصات احتمالی آن صحبت کرد. مثلا پیشتر گفته شد که  شده است. از آنجایی که این اولین بار است که سامسونگ گوشی هوشمند انعطاف‌پذیری به بازار معرفی می‌کند؛ بالطبع نمی‌توان در مورد مشخصات آن حدس و گمان زد. با توجه به ابعاد بزرگ این گوشی هوشمند، انتظار می‌رود این گوشی قیمت بالایی هم داشته باشد. نمایشگر گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ در حالت کاربری عادی ۴.۶ اینچی و در حالت کاربری به‌عنوان تبلت، ۷.۳ اینچی خواهد بود.

احتمال دارد در تاریخ ۷ نوامبر برابر با ۱۶ آبان‌ماه، همزمان با برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان در سانفرانسیسکو، جزئیاتی در مورد مشخصات گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر خود ارائه دهد. انتظار می‌رود در این رویداد، سامسونگ اسپیکر هوشمند گلکسی‌هوم برپایه‌ی بیکسبی و نسخه‌ی ۲.۰ دستیار بیکسبی، رقیب دستیار گوگل اسیستنت را معرفی کند.

انتظار می‌رود بهار سال آینده‌ی میلادی، Galaxy F (یا Galaxy X) در تعداد محدودی به بازار عرضه شود. البته هنوز نمی‌توان، بر صحت یا سقم این اطلاعات، صحه گذاشت.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده