شیائومی می میکس 3 ماه آینده از راه می‌رسد

جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
براساس تیزر منتسب به شیائومی می میکس ۳، پیش‌بینی می‌شود که عرضه‌ی این گوشی در تاریخ ۲۴ شهریور آغاز خواهد شد.
تبلیغات

نسل بعدی از گوشی‌های هوشمند بدون حاشیه‌ی سری Mi Mix شیائومی، احتمالا ماه آینده با نام Xiaomi Mi Mix 3 عرضه خواهد شد. تیزری منتسب به عرضه‌ی گوشی هوشمند جدید چینی‌ها به‌تازگی به دست وب‌سایت Androidpure رسیده است که نشان می‌دهد شیائومی می میکس ۳ احتمالا در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) به‌صورت رسمی عرضه‌ خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که این گوشی ابتدا در چین عرضه شود؛ اما اخیرا شیائومی با عرضه‌ی جهانی پرچم‌داران خود در شهرهایی همچون لندن، این روند را کنار گذاشته است.

براساس تیزر فاش‌شده، به‌نظر می‌رسد که حاشیه‌ی پایین نمایشگر پرچم‌دار جدید چینی‌ها، باریک‌تر از نسل گذشته باشد و بدین ترتیب، نسبت تصویر به بدنه‌ی بالاتری را نسبت به شیائومی می میکس ۲ ارائه دهد. نمایشگر Mi Mix 2 به‌لطف حاشیه‌های باریک خود، حدود ۹۱.۳ درصد از پنل جلوی گوشی را فرا گرفته است. در حال حاضر Oppo Find X با نسبت تصویر به بدنه‌ی ۹۳.۸ درصدی، کم‌حاشیه‌ترین گوشی هوشمند دنیا محسوب می‌شود؛ اما ممکن است می میکس 3 این شرایط را تغییر دهد.

تیزر منتسب به شیائومی می میکس ۳

تیزر منتسب به شیائومی می میکس ۳

هم‌اکنون اطلاعات چندانی درباره‌ی ویژگی‌ها و مشخصات فنی، گوشی هوشمند جدید Xiaomi در اختیار نداریم؛ اما انتظار می‌رود که بخشی عمده‌ای از مشخصات می میکس ۳ با گوشی هوشمند Mi 8 Explorer Edition یکسان باشد، در هر صورت کماکان باید در انتظار فاش‌شدن اطلاعات بیشتری درباره‌ی محصول پریمیوم چینی‌ها در آستانه‌ی رونمایی از آن باشیم. براساس شایعات پیشین، احتمالا شیائومی پرچم‌دار جدید خود را در دو مدل استاندارد و سرامیکی عرضه می‌کند که احتمالا قیمت نسخه‌های مختلف آن‌ها چنین خواهد بود:

نسخه‌ها / مدل

می میکس ۳ استاندارد

می میکس ۳ سرامیکی

۶ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت حافظه

۴۹۵ دلار

۶۴۱ دلار

۶ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت حافظه

۵۳۹ دلار

۶۸۵ دلار

۸ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت حافظه

۵۸۲ دلار

۷۲۸ دلار

۸ گیگابایت رم + ۲۵۶ گیگابایت حافظه

۶۲۶ دلار

۷۷۲ دلار

شما چه مشخصاتی را برای Xiaomi Mi Mix 3 پیش‌بینی می‌کنید؟ دیدگاه خود را با ما و سایر کاربران عزیز زومیت به اشتراک بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات