سونی موبایل فعالیت خود در خاورمیانه، آفریقا و ترکیه را متوقف می‌کند

سونی موبایل فعالیت خود در خاورمیانه، آفریقا و ترکیه را متوقف می‌کند

طبق ادعای ایوان بلس، سونی فعالیت واحد موبایل خود را در خاورمیانه، ترکیه و آفریقا متوقف می‌کند.

براساس توییت اخیر ایوان بلس، فاش‌کننده‌ی مشهور دنیای فناوری، سونی قصد دارد تا فعالیت واحد موبایل خود را در سه منطقه‌ی خاورمیانه، ترکیه و آفریقا متوقف کند. در توییت بلس چنین آمده است:

خبر بد برای طرفداران سونی موبایل در خاورمیانه، ترکیه و آفریقا: ظاهرا این شرکت، فعالیت خود در این مناطق را تا ماه اکتبر متوقف خواهد کرد.

سونی مدت‌ها است که وضعیت نا‌به‌سامانی در حوزه‌ی موبایل دارد، ژاپنی‌ها با علم به این مساله، تاکنون اقدامات متفاوتی را برای تغییر دادن شرایط به نفع خود انجام داده‌اند، از محدودسازی مدل‌های تولیدی تا کاهش وسعت کسب‌وکار اکسپریا همه‌‌وهمه با هدف بازگرداندن این واحد به سوددهی، ثمره‌ای دربرنداشته است، ضمن اینکه اکسپریا ایکس‌زد ۲، جدیدترین پرچم‌دار ژاپنی‌ها نیز با استقبال چندانی روبه‌رو نشد.

حال به‌نظر می‌رسد که سونی در جدیدترین اقدام خود، سعی دارد تا با کاهش دامنه‌ی فعالیت‌های جهانی واحد موبایل خود در سه منطقه‌ی خاورمیانه، ترکیه و آفریقا، تمرکز خود را صرفا به بازارهایی محدود کند که در آن‌ها به‌صورت نسبی استقبال بیش‌تری از محصولات این شرکت می‌شود؛ البته خاطرنشان می‌کنیم که سونی در حال حاضر درباره‌ی این ادعا، واکنشی نشان نداده است، بنابراین نمی‌توان با قطعیت درباره‌ی اقدام احتمالی ژاپنی‌‌ها اظهار نظر کرد.

آیا شما از طرفدارن گوشی‌های هوشمند اکسپریا هستید؟ آیا متوقف‌شدن فعالیت سونی در کشورمان را منطقی می‌دانید؟ نظر خود در این باره را با ما و سایر کاربران عزیز زومیت به اشتراک بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده