تصاویر رندر گلکسی نوت 9 تفاوت اندک آن با نسل قبل را نشان می‌دهد

پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
در حالی که کاربران منتظر تحولی در طراحی پرچم‌دار جدید سری گلکسی نوت سامسونگ بودند، تصاویر رندر منتشر شده خلاف این موضوع را نشان می‌دهند.

وقتی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس اوایل سال جاری رونمایی شدند، بسیاری از کاربران از شباهت ظاهری آن‌ها به نسخه‌های پیشین گلایه کردند. حال جدیدترین تصاویر رند بر اساس اطلاعات اتوکد درز کرده از کارخانه، حاکی از آن است که گلکسی نوت ۹ نیز تقریبا مشابه گلکسی نوت ۸ است؛ جز این‌که حسگر اثر انگشت در آن به پایین دوربین دوگانه منتقل شده است.

همان‌طور که از تصاویر و ویدیوی منتشر شده مشخص است، طراحی گلکسی نوت ۹ نسبت به نسل پیشین خود چندان دستخوش تحول نشده است. تنها تفاوت اساسی مشهود انتقال حسگر اثر انگشت به پایین دوربین‌ها است. سایر مشخصات قابل مشاهده شامل پورت یواس‌بی نوع C در قسمت زیرین، قلم S Pen و دکمه‌ی فیزیکی بیکسبی در زیر دکمه‌های تنظیم صدا است. انتظار می‌رود عضو جدید خانواده‌ی گلکسی نوت از لحاظ مشخصات داخلی و دوربین نسبت به نوت ۸ بهبودهایی داشته باشد.

بر اساس اطلاعاتی که افشاکنندگان در کنار این تصاویر منتشر کرده‌اند، نوت ۹ با داشتن قطر ۸.۸ میلی‌متر، ۰.۲ میلی‌متر ضخیم‌تر از گلکسی نوت ۸ است. به علاوه طول و عرض آن نیز ۱۶۱.۹ در ۷۶.۳ میلی‌متر عنوان شده است که از عریض‌تر بودن این دستگاه نسبت به نسل قبل خود حکایت دارد. البته هیچ‌یک از اطلاعات منتشر شده جنبه‌ی رسمی و نهایی ندارند. در هر حال، طبق اخباری که اخیرا منتشر شده است، گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۱۸ مرداد ماه معرفی خواهد شد و بنابراین تا انتشار اطلاعات دقیق و تصاویر رسمی از این گوشی تنها کمتر از دو ماه زمان باقی مانده است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود