ال‌جی قصد معرفی چند گوشی از سری K را دارد

ال‌جی قصد معرفی چند گوشی از سری K را دارد

پردازنده‌ها روز به روز سریع‌تر می‌شوند و همین عامل باعث شده است تا گوشی‌های میان رده نیز به گزینه‌ای بسیار خوب برای انجام امور مختلف تبدیل شوند. در همین راستا ال‌جی قصد دارد چند گوشی جدید را به سری K خود اضافه کند.

 ال‌جی در نمایشگاه CES 2016 از دو گوشی K7 و K10 رونمایی کرد و حالا این شرکت در صفحه‌ی فیس‌بوک خود خبر از عرضه گوشی‌های K8, K7, K5 و K4 داده است. به این ترتیب ال‌جی در تلاش است تا در سری جدید خود، گوشی‌های میان رده‌ را وارد بازار کند. شعار سری K ال‌جی نیز این است: «سبک خود را بیابید.»

احتمالا همه‌ی مدل‌های سری K در تمام بازارها عرضه نخواهند شد و براساس شرایط بازارهای مختلف این گوشی‌ها توزیع خواهند شد. آنچه مشخص است این است که ال‌جی در تلاش است تا با سری جدید، تلاش تازه‌ای برای کسب سهم از بازار میان رده‌ها داشته باشد.

ال‌جی در فیس‌بوک نوشته است: «به عنوان بخشی از گوشی‌های میان‌رده و مقرون به صرفه، تلفن‌های K10 و K7 را به همراه طراحی خاص و قابلیت‌های مختلف دوربین رونمایی کردیم.» ال‌جی طراحی خاصی را برای قسمت پشت دستگاه در نظر گرفته است تا گوشی بهتر در دست جای گرفته و ظاهر زیباتری نیز داشته باشد. ال‌جی تلاش کرده تا امکانات متنوع نرم‌افزاری دوربین خود را به گوشی‌های میان رده‌ی خود نیز بیاورد تا کاربران این بخش از بازار نیز بتوانند تجربه‌ی عکاسی خوبی را داشته باشند.

مخاطب اصلی گوشی‌های سری K، جوان‌ها هستند و از این بابت دوربین سلفی این گوشی‌ها نیز از کیفیت قابل قبولی بهره می‌برد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید