ال جی تایید کرد؛ معرفی یک «گوشی هوشمند برجسته» در MWC

پنج‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
مطالعه 2 دقیقه
ال جی به تازگی دعوتنامه‌های مخصوص مراسم MWC را با جمله‌ی «بازی آغاز می‌شود» ارسال کرده اما در تصویر این دعوتنامه هیچ نشانه‌ای از اینکه سخت‌افزار جدیدی را در این مراسم مشاهده خواهیم کرد وجود ندارد. اما امروز این کمپانی کره‌ای به صورت رسمی تایید کرده که با گوشی‌های هوشمند عالی دیگری به گرمای MWC اضافه خواهد کرد.
تبلیغات

به خوبی می‌دانیم که تلفن پرچم‌دار بعدی ال‌جی با نام «جی ۵» رونمایی و عرضه خواهد شد، اما آیا این امکان وجود دارد که به این زودی و در مراسم MWC 2016 این پرچم‌دار را ببینیم؟ شاید در نگاه اول و با دیدن پوستر مراسم ال‌جی این ایده کمی دور از ذهن بود اما با تایید ال‌جی برای رونمایی «گوشی‌هوشمندی برجسته» در MWC این احتمال قوت بیشتری گرفته است.

سال ۲۰۱۴ در ماه می «جی ۳» معرفی شد اما سال پیش ال‌جی رونمایی از پرچم دار خود را یک ماه جلو برد تا بیشتر در رقابت با سامسونگ و اچ تی سی گوشی خود را قرار دهد. اما ممکن است امسال این زمان حتی زودتر آغاز شود و ال‌جی G5 را در زمان رونمایی نزدیک به گوشی‌های هوشمند برجسته سامسونگ و اچ تی سی قرار دهد.

در ابتدای سال ۲۰۱۶ باید منتظر معرفی گوشی‌‌های هوشمندی از برند‌های معتبر تولید کننده دستگاه‌های اندرویدی باشیم که یک به یک برای رقابت با یکدیگر از پرچم‌دار‌ان خود رونمایی می‌کنند.

در هر حال تایید ال‌جی برای رونمایی محصول بزرگ در زمینه گوشی‌های هوشمند ضرورتا معنی معرفی از یک دستگاه پرچم‌دار یا همان ال جی جی ۵ را نمی‌دهد. شاید باید در مراسم MWC 2016 منتظر معرفی یک دستگاه غافگیرکننده از ال‌جی باشیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات