لنوو تایید کرد؛ تجهیز تمامی گوشی‌های برند موتو در سال ۲۰۱۶ به حسگر اثر انگشت

لنوو تایید کرد؛ تجهیز تمامی گوشی‌های برند موتو در سال ۲۰۱۶ به حسگر اثر انگشت

با وجود اینکه موتورلا تولید گوشی هوشمندی مجهز به حسگر اثر انگشت را از سال ۲۰۱۱ در ذهن داشت، اما این شرکت از رقبا عقب ماند و در سال ۲۰۱۵ که بسیاری از شرکت‌ها از حسگر اثر انگشت بهره می‌بردند، از این حسگرها در گوشی‌های هوشمند خود استفاده نکرد. حالا بنابر گفته‌ی یکی از مدیران لنوو، گوشی‌های هوشمند موتورولا در سال ۲۰۱۶ مجهز به حسگر اثر انگشت خواهند شد.

موتورولا که حالا تحت مالکیت لنوو است در سال ۲۰۱۵ برخلاف سایر شرکت‌های بزرگ از حسگر اثر انگشت در گوشی‌های هوشمند خود بهره نبرد. اما به نظر می‌رسد این موضوع در سال ۲۰۱۶ دچار تغییر خواهد شد، این مورد را چن ژودنگ، قائم مقام ارشد لنوو تایید کرده و گفته است که تمامی گوشی‌های دارای نام موتو در سال ۲۰۱۶ مجهز به حسگر اثر انگشت خواهند شد.

به علاوه این مدیر لنوو اعلام کرد که تمامی گوشی‌های برند موتو در سال ۲۰۱۶ ابعاد صفحه نمایش بزرگ‌تر از ۵ اینچ خواهند داشت. با این حساب می‌توان حدس زد که امسال شاهد معرفی نسل جدید موتو ای نخواهیم بود.

گفته می‌شود، نسخه‌های بالارده، برند موتو و نسخه‌های با قیمت پایین، برند وایب را خواهند داشت. به علاوه در مجموع ۱۵ گوشی هوشمند با برند وایب و موتو در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهند شد.

در نهایت ژودنگ بیان کرده است که خدمات گوگل تا آخر سال ۲۰۱۶ وارد چین خواهد شد. به این معنا که مردم چین نیز می‌توانند بالاخره از پلی استور گوگل بهره برده و دست از استفاده از اندروید مارکت‌های متنوع بردارند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده