تماشا کنید: ثبت ویدیوی ۳۶۰ درجه 4K با استفاده از اکسپریا زد 5 کامپکت

تماشا کنید: ثبت ویدیوی ۳۶۰ درجه 4K با استفاده از اکسپریا زد 5 کامپکت

سونی در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2016 از گوشی هوشمند جدیدی رونمایی نکرد. ژاپنی‌ها همچنان به تبلیغ برای گوشی‌های هوشمند سری اکسپریا زد ۵ می‌پردازند که در IFA 2015 معرفی شده است. آخرین آگهی ویدیویی این کمپانی قابلیت فیلم‌برداری ۳۶۰ درجه با رزولوشن 4K را توسط گوشی‌های اکسپریا زد ۵ کامپکت نمایش می‌دهد. با زومیت همراه باشید.

 سونی آگهی ویدیویی را منتشر کرده که در آن با استفاده از مجموعه‌ای از گوشی‌های هوشمند اکسپریا زد ۵ به ثبت ویدیو‌یی ۳۶۰ درجه با رزولوشن 4K پرداخته است. سونی این گوشی‌هوشمند را همراه با اکسپریا زد ۵ و اکسپریا زد ۵ پریمیوم در جریان برگزاری نمایشگاه IFA 2015 برلین معرفی کرده است.

در نمایشگاه CES 2016 شاهد معرفی گوشی‌هوشمند بودیم که در پنل جلو و پشت از وجود دوربینی با قابلیت ثبت ویدیو‌های ۳۶۰ درجه بهره می‌برد. به استثنای گوشی هوشمند معرفی شده در CES، تقریبا هیچ گوشی هوشمندی از این قابلیت بهره نمی‌برد. اکسپریا زد ۵ کامپکت نیز از جمله‌ی گوشی‌هایی است که چنین قابلیتی ندارد. سونی در آخرین آگهی ویدیویی خود از راه حل دیگری برای ثبت چنین ویدیو‌هایی استفاده کرده است. همانطور که در این ویدیو مشاهده می‌کنید، از ۱۲ اکسپریا زد ۵ کامپکت برای ثبت این ویدیو استفاده شده است. این گوشی‌های هوشمند روی یک حلقه که با استفاده از فرآیند پرینت سه بعدی تولید شده، قرار گرفته‌اند. ویدیوی ثبت شده حاصل در کنار هم قراردادن بیش از ۱۲ ویدیو 4K است.

این ویدیو در جریان برگزاری فستیوال اسکی و اسنوبورد Rise در کوه‌های آلپ فرانسه تهیه شده است. اکسپریا زد ۵ کامپکت از وجود سنسور ۲۳ مگاپیکسلی ۱/۲.۳ اینچی بهره می‌برد.

لینک دانلود

نظر شما در این خصوص چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده