تصویر دیگری از لومیا 650 مایکروسافت فاش شد

تصویر دیگری از لومیا 650 مایکروسافت فاش شد

,در طول چند وقت اخیر تصاویر و شایعات زیادی از لومیا ۶۵۰ شنیده‌ایم. گوشی هوشمندی که هنوز تولید و عرضه آن به صورت رسمی تایید نشده، اما تصاویری که یکی پس از دیگری از این دستگاه منتشر می‌شوند، مژده‌ی عرضه‌ی زود هنگام این دستگاه را می‌دهند. با زومیت همراه باشید.

در رندر‌های گذشته از این دستگاه طراحی و شکل ظاهری لومیا ۶۵۰ تا حدودی مشخص شده بود، اما حالا با قطعیت بالاتری می‌توان از طراحی جدید گوشی لومیا ۶۵۰ حرف زد.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، در زاویه‌ای که از لومیا ۶۵۰ عکس گرفته شده مشخص است که فریم این دستگاه از فلز ساخته شده، اما متاسفانه باقی مشخصات سخت‌افزاری این گوشی هوشمند مایکروسافت خاص و بالا رده به حساب نمی‌آید.

در بخش پردازنده از چیپست اسپدراگون ۲۱۲ برای استفاده در لومیا ۶۵۰ اسم برده می‌شد، اما منبع این تصویر مدعی است این لومیا از اسنپدراگون ۲۱۰ برخوردار است. در هر حال تفاوت بین این دو پردازنده زیاد نیست و تنها در پردازنده اسنپدراگون ۲۱۲ شاهد فرکانس کاری ۱.۳ گیگاهرتز هستیم. صفحه‌نمایش ۵ اینچی با وضوح 720p نیز برای این دستگاه به علاوه حافظه‌ی رم ۱ گیگابایتی تایید شده است.

در بحث ظرفیت باتری گفته می‌شود لومیا ۶۵۰ باتری با ظرفیت ۲۰۰۰ یا ۲۱۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد داشت. گوشی جدید مایکروسافت ظاهرا تنها در بخش فلزی شدن فریم نسبت به نسل قبل خود یعنی لومیا ۶۴۰ ارتقاء پیدا کرده و از لحاظ سخت‌افزاری بسیار شبیه به نسل گذشته خود است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده