ویوو ۲۲ خرداد گوشی هوشمندی با نمایشگر کاملا تمام‌صفحه معرفی می‌کند

ویوو ۲۲ خرداد گوشی هوشمندی با نمایشگر کاملا تمام‌صفحه معرفی می‌کند

ویوو تیزری از محصول تمام‌صفحه‌ای با دوربین سلفی پاپ‌آپ منتشر کرده است. این گوشی در تاریخ ۲۲ خرداد معرفی می‌شود.

ویوو تیزری از محصولی منتشر کرده است که به‌ نظر می‌رسد نسخه‌ی تجاری گوشی هوشمند مفهومی Apex باشد، چنانچه به‌ خاطر داشته باشید، Apex سه دستاورد فنی بسیار مهم «دوربین سلفی پاپ‌آپ مکانیکی»، «نمایشگر کاملا بدون حاشیه» و «حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر با پوشش نیمی از صفحه‌‌نمایش» در بطن خود داشت؛ اما مشخص نیست چه تعداد از فناوری‌های یادشده به نسخه‌ی تجاری راه خواهد یافت، بر اساس تیزر ویوو، این محصول بالارده در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) در شهر شانگهای رونمایی خواهد شد.

ویوو در تیزر خود ادعا می‌کند که این محصول «ادامه‌ای بر دیدگاه ویوو از آینده با گوشی هوشمند مفهومی تمام‌صفحه‌ی Apex است»؛ اما چینی‌ها پیش از این نیز با انتشار ویدیویی در رابطه با جام‌ جهانی ۲۰۱۸، تصاویری از پرچم‌دار آتی خود را به نمایش گذاشته بودند. در این آ‌گهی محصولی با نمایشگر کاملا بدون حاشیه و بدون بریدگی با دوربین سلفی پاپ‌آپ را مشاهده می‌کنیم؛ بنابراین در این لحظه تنها در خصوص حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر دچار تردید هستیم که نیمی از صفحه‌‌نمایش را در بر گرفته بود؛ اما خاطرنشان می‌کنیم که ویوو اکنون نسخه‌ای محدودتر از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر را تجاری کرده است.

Vivo

رقابت بر سر محصولی با نمایشگر کاملا تمام‌صفحه کماکان برقرار است. اپل، آیفون ۱۰ را محصولی تمام‌صفحه معرفی می‌کند؛ اما وجود بریدگی با چنین تعریفی در تناقض است. اکنون نسخه‌ی آزمایشی محصولی از شرکت Doogee با نمایشگر اسلایدی و لنوو زد ۵، جدی‌ترین تلاش‌ها برای عرضه‌ی محصولی تمام‌صفحه به‌حساب می‌آیند. لنوو قصد دارد Z5 را در ماه ژوئن به‌ همراه نمایشگری با نسبت تصویر به بدنه‌ی ۹۵ درصدی معرفی کند؛ اما مشخص نیست آیا این محصول پیش از ۱۲ ژوئن از راه خواهد رسید یا بعد از آن.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده