شیائومی هشتمین سال تولد خود را با می 8 جشن می‌گیرد

شیائومی هشتمین سال تولد خود را با می 8 جشن می‌گیرد

سال ۲۰۱۸ مصادف با هشتمین سالگرد شیائومی است و چینی‌ها برای بزرگداشت آن، می ۸ را روانه‌ی بازار خواهند کرد.

هشت سال از تأسیس شیائومی می‌گذرد، این شرکت چینی در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد و اکنون به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. حال به‌نظر می‌رسد که شیائومی برای بزرگداشت این مناسبت نسخه‌ی Xiaomi Mi 8 Anniversary از پرچم‌دار مورد انتظار خود را عرضه خواهد کرد.

تیزر منتسب به شیائومی می 8

خاطرنشان می‌کنیم که در حال حاضر، عرضه‌ی نسخه‌ی ویژه‌ای از شیائومی می ۸ به‌صورت رسمی تأیید یا تکذیب نشده؛ اما به‌تازگی چندین تصویر ترغیب‌کننده در این رابطه در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر شده است. یکی از این تصاویر، عدد «8» بسیار بزرگی است که گفته می‌شود به تبلیغ گوشی هوشمندی با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۴۵، حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر و اسکن سه‌بعدی چهره ارتباط دارد. تصویر دیگر نیز ظاهرا نشان از آن دارد که ۱۰۰ نفر از طرفداران خوش‌اقبال شیائومی برنده‌ی یک گوشی هوشمند شیائومی می ۸ خواهند شد.

تصویر منتسب به جعبه شیائومی می 8

تصویر دیگری نیز از جعبه‌ی گوشی هوشمند مورد انتظار شیائومی منتشر شده است که عدد ۸ با فونت بزرگی روی آن به چشم می‌خورد. چنانچه خبرها رو دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که چینی‌ها برای بزرگداشت هشتمین سالگرد تأسیس شرکت متبوع خود، نام Xiaomi Mi 7 را به Mi 8 تغییر خواهند داد یا ممکن است این نام به نسخه‌ی سالگرد پرچم‌دار جدید شیائومی اختصاص داده شود، در هر صورت تا تاریخ ۲۳ می (۲ خرداد) و رونمایی از محصول مورد انتظار شیائومی زمان چندانی باقی نمانده است، گفته می‌شود ثبت پیش‌سفارش برای این گوشی از تاریخ ۲۷ می (۶ خرداد) صورت خواهد گرفت.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده