تصاویر اچ تی سی یو 12 پلاس با چهار دوربین فاش شد

تصاویر اچ تی سی یو 12 پلاس با چهار دوربین فاش شد

تصاویر واقعی از محصول پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی موسوم به U12 Plus با دو دوربین دوگانه و بدنه‌ی شیشه‌ای فاش شد.

ساعاتی پیش ۹ تصویر واقعی از آنچه گفته می‌شود پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی با نام HTC U12 Plus باشد، در فضای مجازی منتشر شد. تصاویر یادشده با آنچه پیش‌تر فاش شده بود، همخوانی دارند. گفته می‌شود که یو ۱۲ پلاس تنها پرچم‌دار اچ‌تی‌سی در سال جاری میلادی خواهد بود. با توجه به تصاویر فاش‌شده، یو ۱۲ پلاس از نمایشگری با نسبت تصویر ۱۸:۹ و دو دوربین دوگانه بهره خواهد برد.

بسیاری از شرکت‌ها با الهام گرفتن از ظاهر آیفون ۱۰، از طراحی مبتنی بر بریدگی نمایشگر در محصولات جدیدی نظیر هواوی P20 و هواوی P20 Pro بهره برده‌اند؛ اما ظاهرا تایوانی‌ها به چنین طراحی نوظهور و بحث‌برانگیزی اعتقاد ندارند؛ چرا که ترجیح داده‌اند همانند سامسونگ از نمایشگری با حاشیه‌های باریک در پرچم‌دار جدید خود استفاده کنند.

حسگر اثر انگشت اچ‌تی‌سی یو ۱۲ پلاس در پنل پشتی آن قرار دارد؛ اما نمای پشت یو ۱۲ پلاس، علاوه‌ بر این حسگر از دوربین دوگانه با چینش افقی، فلش LED دوگانه و سنسور سنجش ضربان قلب نیز میزبانی می‌کند. چینش افقی دوربین در کنار پنل پشت شیشه‌ای گوشی و فریم فلزی آن باعث شده است پرچم‌دار آتی تایوانی‌ها ظاهری شبیه به ال‌جی جی ۶ داشته باشد. اگرچه نام این محصول، واژه‌ی «پلاس» را در خود دارد؛ اما گفته می‌شود که خبری از عرضه‌ی محصول دیگری با نام HTC U12 نخواهد بود. 

سران اچ‌تی‌سی امیدوارند عرضه‌ی تنها یک محصول بالارده، تأثیر مثبتی بر فروش کلی آن داشته باشد. کسب‌وکار گوشی‌ هوشمند اچ‌تی‌سی وضعیت بسیار نابسامان و اسفناکی دارد؛ به‌طوری که تایوانی‌ها با ثبت زیان ۵۸۰ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۷، بدترین سال مالی تاریخ خود را رقم زدند. کسب‌وکار واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی در حال حاضر وضعیت بسیار بهتری دارد و از جانب سران این شرکت نیز حمایت می‌شود؛ با این حال مشخص نیست آیا اچ‌تی‌سی با هدف کاهش هزینه‌ها و فعالیت در حوزه‌ی نوظهوری که می‌تواند در آن‌ به موفقیت دست یابد، در آینده‌ی نزدیک به‌طور کامل از بازار گوشی‌ هوشمند خارج خواهد شد یا خیر؟

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا یو ۱۲ پلاس می‌تواند وضعیت ناامیدکننده‌ی اچ‌تی‌سی در بازار گوشی‌ هوشمند را بهبود بخشد و این شرکت را به ادامه‌ی فعالیت امیدوار کند؟ آیا یو ۱۲ پلاس آخرین محصول تایوانی‌ها خواهد بود؟  

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده