تصویر بلک بری آتِن با دو دوربین و کیبورد کامل QWERTY فاش شد

تصویر بلک بری آتِن با دو دوربین و کیبورد کامل QWERTY فاش شد

تصویری تازه از گوشی هوشمند جدید بلک بری آتِن با دو دوربین در پشت دستگاه و کیبورد کامل QWERTY فاش شد.

اوضاع‌واحوال شرکت بلک بری با قرار گرفتن در زیرمجموعه TCL Technology بسیار خوب است. در سال گذشته دیدیم که این شرکت از گوشی هوشمند بلک بری کی وان با کیبورد QWERTY رونمایی کرد. بازار از این گوشی استقبال کرده و بلک بری توانست فروش موفقیت‌آمیزی را تجربه کند. با توجه به تصویر منتشرشده از اداره مالیکت فکری چین (SIPO) بلک بری درحال‌توسعه محصول دیگر با عنوان به بلک بری آتِن (BlackBerry Athena) است.

به نظر می‌رسد بلک بری هم برای این‌که بتواند رضایت مخاطبان گوشی‌های خودش را در یک حالت مناسب نگه دارد، به سراغ استفاده از دو دوربین در پشت دستگاه رفته است. بلک بری آتن به‌صورت واضح از فرمول‌های پایه‌ای به بلک بری پیروی می‌کند و هنوز اصالت خودش را برای جذب بازار بیشتر از دست نداده است. در نسخه قبلی بلک بری از صفحه‌نمایشی با نسبت تصویر ۳ به ۲ استفاده کرد اما به نظر می‌رسد در نسخه آتن به سراغ دستگاهی بلندتر با نسبت صفحه‌نمایش ۱۶ به ۱۰ رفته است. کیبورد کامل QWERTY امضای بلک بری در گوشی‌های هوشمندش به‌حساب می‌آید که مخاطبان بسیار خاصی را جذب می‌کند.

BlackBerry Athena / بلک بری اتن

بهره‌مندی از یو اس بی نوع C، وجود جک ۳.۵ میلی‌متر در لبه بالایی و دوربین سلفی دیگر مشخصات این دستگاه را کامل می‌کند. هنوز تاریخ مشخصی از زمان عرضه این محصول مطرح نشده است. به نظر شما به بلک بری در سال ۲۰۱۸ می‌تواند بیش از گذشته خبر ساز شود؟

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 مراجعه کنید.

MWC 2019

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی MWC 2020 مراجعه کنید.

Computex

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی Computex 2019 مراجعه کنید.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده