هواوی میت RS پورشه دیزاین در برابر میت 10 پورشه دیزاین؛ چه چیز تغییر کرده است؟

هواوی میت RS پورشه دیزاین در برابر میت 10 پورشه دیزاین؛ چه چیز تغییر کرده است؟

هواوی ساعاتی پیش در جریان مراسمی در شهر پاریس، گوشی لوکس و گران‌قیمت دیگری از سری پورشه دیزاین معرفی کرد. با مقایسه‌ی مشخصات این گوشی با میت ۱۰ پورشه دیزاین همراه باشید.

محصولات هواوی دیگر به گوشی‌های پایین‌رده و ارزان محدود نمی‌شود و این شرکت در سال‌های اخیر بازار محصولات گران‌قیمت و لوکس را نیز هدف گرفته است. چینی‌ها در این مسیر، همکاری خود با پورشه‌دیزاین را از زمان عرضه‌ی میت ۹ و با پرده‌برداری از نسخه‌ی پورشه دیزاین این فبلت آغاز کردند. هواوی سال گذشته‌ی میلادی در ادامه‌ی همکاری خود با پورشه دیزاین، از فبلت میت ۱۰ پورشه دیزاین رونمایی کرد؛ گوشی هوشمندی که بر مبنای میت ۱۰ پرو و با تفاوت‌های ظاهری جزئی ساخته شده است. حال پس از گذشت کمتر از چند ماه از این همکاری، هواوی در جریان رویداد رونمایی از پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو، نسخه‌ی ارتقاءیافته‌ی میت ۱۰ پورشه دیزاین را با نام Mate RS Porsche Design معرفی کرده است که درست‌ مانند پی ۲۰ پرو از دوربین سه‌گانه، بدنه‌ی شیشه‌ای و نمایشگر کشیده با حاشیه‌های باریک بهره می‌برد؛ اما خبری از بریدگی در لبه‌ی بالایی نمایشگر این محصول نیست.

میت RS پورشه دیزاین از نمایشگر ۶.۰ اینچی امولد با رزولوشن 2K بهره می‌برد و در کمال تعجب به دو حسگر اثر انگشت مجهز شده است که نمونه‌ی اول در پنل پشت و نمونه‌ی دوم در زیر نمایشگر قرار دارد. میت RS پورشه دیزاین نخستین گوشی هوشمند دنیا محسوب می‌شود که امکان خرید آن با حافظه‌ی ذخیره‌سازی داخلی ۵۱۲ گیگابایتی وجود دارد؛ اما این محصول چه تفاوت‌های دیگری با میت ۱۰ پورشه دیزاین دارد؟ شما می‌توانید لیست کامل مشخصات فنی این گوشی در برابر نسل پیشین آن را در جدول زیر مشاهده کنید:

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده