اپلیکیشن Focos ویژگی نورپردازی پرتره را به آیفون ۷ پلاس می‌آورد

اپلیکیشن Focos ویژگی نورپردازی پرتره را به آیفون ۷ پلاس می‌آورد

اپلیکیشنی با نام Focos در استور منتشر شده است که ویژگی Portrait Lighting آیفون ۸ و ۱۰ را برای کاربران آیفون ۷ پلاس به ارمغان می‌آورد.

اگر از دارندگان آیفون ۷ پلاس باشید، به‌طور حتم ویژگی‌های نورپردازی پرتره خاص آیفون ۸ و ۱۰ اپل شما را به فکر فروش گوشی خود و خرید آیفون‌های جدید انداخته است. این ویژگی‌ها Portrait Lighting و black background نام دارند و کاربران به کمک آن‌ها می‌توانند تصاویر پرتره با عمق بیشتر و پس‌زمینه مناسب را ثبت کنند.

به‌تازگی اپلیکیشن رایگانی به نام Focos در اپ استور منتشر شده است که ویژگی‌های یاد شده را برای کاربران آیفون ۷ پلاس نیز به ارمغان می‌آورد. گفتنی است اپلیکیشن نام برده، فیلتر‌های مشابه آیفون‌های جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا شاهد عکس‌های پرتره با عمق مناسب و پس‌زمینه سیاه یا پس‌زمینه محو شده باشیم.

اپلیکیشن Focos

پیش از این کاربران آیفون ۷ پلاس برای بهره‌‌مندی از ویژگی‌ نورپردازی پرتره، باید گوشی خود را جیلبریک می‌کردند؛ اما هم اکنون به کمک اپلیکیشن Focos، کاربران نیاز کمتری برای ارتقا گوشی خود احساس خواهند کرد. همان‌طور که گفتیم Focos، یک اپلیکیشن رایگان است و تنها در نسخه پلاس آیفون ۷ که از دوربین دوگانه برخوردار است، قابل استفاده خواهد بود. ناگفته نماند این اپلیکیشن از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردار است و در آیفون ۵ اس به بعد که از ios 11 برخوردارند قابل اجرا است.

نظر شما در این مورد چیست؟


منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید