ویدیوی رسمی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در آستانه‌ رونمایی، فاش شد

ویدیوی رسمی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در آستانه‌ رونمایی، فاش شد

ویدیوی رسمی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس سامسونگ، پیش از رونمایی رسمی در MWC 2018 فاش شد.

ما اکنون از بخش عمده‌ی نوآوری‌ها و قابلیت‌هایی که سامسونگ برای کهکشانی‌های جدید خود در رویداد Galaxy Unpacked 2018‌ امروز تدارک دیده است، اطلاع داریم؛ اما در این بین تنها ویدیویی نیاز بود تا به‌صورت واضح قابلیت‌های جدید گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس را به نمایش بگذارد، حال به‌ نظر می‌رسد ویدیویی که سامسونگ برای رویداد امروز آماده کرده، کمی زودتر از موعد در فضای مجازی فاش شده است تا از این حیث نیز احساس نیاز نکنیم!

«The Phone. Reimagined.»، شعاری است که کره‌ای‌ها برای پرچم‌دار جدید خود تدراک دیده‌اند؛ محصولی که قرار است نخستین گوشی هوشمند دنیا با دیافراگم دوگانه باشد. گفته می‌شود که بخش عمده‌ای از مشخصات گلکسی اس ۹ نسبت به نسل گذشته تغییر فاحشی نخواهد کرد. ویدیوی منتشرشده، یک مترجم خودکار را در اپلیکیشن دوربین سامسونگ نشان می‌دهد که به‌ نظر می‌رسد کارکرد آن مشابه قابلیت ترجمه از طریق دورربین در Google Translate باشد.

درست‌ مانند گلکسی اس ۸، سامسونگ برای گلکسی اس ۹ موفق به دریافت گواهی IP68 شده است. حسگر اثر انگشت به محلی بهتر در پایین دوربین اصلی گوشی منتقل شده است تا دسترسی به آن ساده‌تر از نسل قبل باشد و داک DeX Pad نیز در ویدیو به نمایش درمی‌آید؛ اما تمرکز اصلی سامسونگ در این ویدیو بر قابلیت‌هایی است که گلکسی اس ۹ را به گزینه‌ای ایده‌آل برای استفاده‌های سازمانی و تجاری بدل می‌کنند.


منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید