ویدیوی تبلیغاتی جدید گلکسی اس 9 سامسونگ منتشر شد

ویدیوی تبلیغاتی جدید گلکسی اس 9 سامسونگ منتشر شد

مدیر دفتر سامسونگ در ایتالیا ویدیوی تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرده است که بر عملکرد خیره‌کننده گلکسی اس ۹ در زمینه عکاسی دلالت دارد.

سامسونگ، به‌زودی از گوشی‌های پرچم‌دار جدیدش رونمایی خواهد کرد؛ این شرکت کُره‌ای به صورت رسمی تأیید کرده است که جانشین گلکسی اس ۸ در تاریخ ۶ اسفند ارائه می‌شود. به دنبال انتشار سه تیزر ویدیویی از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، کارلو باروکو، رئیس سامسونگ در ایتالیا ویدیوی جدیدی را در توئیتر منتشر کرده است؛ این ویدیو به عملکرد خیره‌کننده کهکشانی‌های ۲۰۱۸ سامسونگ در زمینه عکاسی اشاره دارد.

در ویدیوی ارائه شده، شعار تجاری «The Camera. Reimagined» جلب‌توجه می‌کند؛ ضمن اینکه سامسونگ به دوربین‌های دیجیتال اشاره دارد. با این وجود، ویدیوی منتشر شده بسیار کوتاه است و طول آن به ۳۰ ثانیه می‌رسد؛ ضمن اینکه به‌صورت مستقیم به هیچ‌یک از مشخصات پرچم‌دار جدید سامسونگ اشاره نمی‌کند. با این‌حال، ویدیوی منتشر شده با شایعات گذشته مبنی بر عملکرد نزدیک گلکسی اس ۹ به دوربین‌های DSLR در زمینه عکاسی به دلیل امکان تغییر گشودگی دهانه لنز دوربین، هم‌خوانی دارد؛ گفته می‌شود عضو جدید سری «گلکسی اس» به سنسوری با لنز F1.5 مجهز خواهد شد و اندازه دهانه لنزی تا F2.4 متغیر است. ویدیوی منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید:

ویدیوی تبلیغاتی گلکسی اس ۹ - شماره چهار

ضمن اینکه به‌نظر می‌رسد در ویدیوی ارائه شده، به دیگر قابلیت‌های پرچم‌دار ۲۰۱۸ سامسونگ از جمله استکیرهای سه‌بعدی، فیلم‌برداری صحنه آهسته و استیکرهای واقعیت افزوده اشاره می‌شود؛ البته تشخیص این ویژگی‌ها بدون اطلاع از شایعات گذشته، دشوار است.

در رابطه با فیلم‌برداری صحنه آهسته، باید گفت جانشین گلکسی اس ۸ می‌تواند ویدیوهای اسلوموشن با نرخ ۴۸۰ فریم بر ثانیه به ثبت برساند؛ در این حالت، رزولوشن ویدیوهای ثبت شده به 1080p Full HD خواهد رسید. در نسل قبل، کاربران تنها می‌توانستند ویدیوهای صحنه آهسته با نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه و با رزولوشن پایین 720p HD به ثبت برسانند. با این‌حال، هنوز مشخص نیست آیا امکان فیلم‌برداری صحنه آهسته با نرخ ۹۶۰ فریم وجود دارد یا خیر؛ پرچم‌داران ۲۰۱۷ سونی از جمله اکسپریا ایکس‌زد پریمیوم می‌توانند ویدیوهای اسلوموشن با نرخ ۹۶۰ فریم بر ثانیه و رزولوشن 720p HD ثبت کنند.

با وجود اینکه گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس از نظر دوربین نسبت به نسل قبل بهبود خواهند داشت، انتظار داریم مدل «پلاس» عملکرد بهتری را به نمایش بگذارد. این فبلت ۶.۲ اینچی، احتمالاً به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد؛ این در حالی است که مدل استاندارد، از یک دوربین بهره می‌گیرد. البته نمی‌توان جانشین گلکسی اس ۸ پلاس را به عنوان اولین گوشی سامسونگ با دو دوربین در پنل پشتی محسوب کرد، زیرا فبلت گلکسی نوت ۸ اواخر سال گذشته میلادی با دوربین دوگانه ارائه شده بود. با این‌حال، کُره‌ای‌ها هنوز محصولی را با دوربین دوگانه از سری «گلکسی اس» عرضه نکرده‌اند.

در همین رابطه، مطلبی در زومیت منتشر شد که عملکرد پرچم‌داران ۲۰۱۸ سامسونگ را با نسل قبل، در زمینه عکاسی مقایسه می‎کند؛ به‌نظر می‌رسد کهکشانی آینده سامسونگ در زمینه عکاسی، پیشرفت چشمگیری نسبت به نسل قبل داشته است.

پرچم‌داران جدید سامسونگ به جزء دوربین، در سایر مشخصات سخت‌افزاری نیز تاحدودی با یک‌دیگر متفاوت هستند؛ از جمله اینکه مدل «پلاس» با شش گیگابایت رم همراه شده است و تنوع نسخه‌های مختلف آن بیشتر خواهد بود. در مقابل، گلکسی اس ۹ تنها از چهار گیگابایت رم استفاده می‌کند و با ۶۴ گیگابایت حافظه ارائه خواهد شد. هر دو مدل از نظر ظرفیت باتری نسبت به نسل قبل، بدون تغییر مانده‌اند زیرا گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به ترتیب باتری ۳۰۰۰ و ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت، مشابه با نسل قبل خواهند داشت.

در حال‌حاضر، مشخص نیست شایعات ارائه شده پیرامون کهکشانی‌های ۲۰۱۸ سامسونگ تا چه اندازه صحت دارد. با این‌حال، برخی مدعی هستند بهبود دوربین، بر قیمت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به طور چشمگیری تأثیر گذاشته است؛ به همین جهت، گمان می‌رود پرچم‌دار جدید این شرکت با قیمت پایه ۸۵۰ دلار به بازار عرضه شود. ضمن اینکه انتظار داریم مدل «پلاس» بیشتر از ۱۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد!


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید