ویدیویی منتسب به گلکسی اس 9 منتشر شد

ویدیویی منتسب به گلکسی اس 9 منتشر شد

ویدیویی کوتاه منتسب به گلکسی اس ۹ در فضای مجازی منتشر شده است که این گوشی را حین استفاده نشان می‌دهد.

با نزدیک‌تر شدن به ششم اسفند، تاریخ رونمایی سامسونگ از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، بازار اخبار و شایعات درباره‌ی کهکشانی‌های جدید این شرکت نیز داغ‌‌تر از گذشته دنبال می‌شود؛ به‌طوری که روزانه چندین خبر در خصوص مشخصات فنی احتمالی یا تصاویر منتسب به این گوشی‌ها در فضای مجازی منتشر می‌شود. در جدیدترین اخبار، ویدیویی بسیار کوتاه و منتسب به گلکسی اس ۹ در کانون توجهات قرار گرفته است که این گوشی را در حالت روشن و حین کار نشان می‌دهد.

این ویدیو که در ابتدا در یکی از وب‌سایت‌های چینی منتشر شده است، دستگاهی از سامسونگ را با طراحی Infinity به نمایش می‌گذارد. در این ویدیو به نظر می‌رسد که کاربر در حال تست‌ کردن حساسیت لمسی صفحه‌نمایش دستگاهی با محافظ نمایشگر است. در حقیقت این ویدیو، از صفحه‌نمایش دستگاهی گرفته شده است که خود در حال نمایش ویدیوی دیگری است و این مسئله تشخیص گوشی را دشوار می‌کند.

اگرچه ما تمایل داریم که این ویدیو به گلکسی اس ۹ تعلق داشته باشد؛ اما در حال حاضر هیچ راهی برای راستی‌آزمایی این مسئله وجود ندارد. با این حال به‌ نظر می‌رسد که حاشیه‌های نمایشگر محصول به‌نمایش‌درآمده، کمی باریک‌تر از حاشیه‌های نمایشگر گلکسی اس ۸ باشند. در هر صورت، قضاوت درمورد ویدیوی منتشرشده را به شما کاربران عزیز واگذار می‌کنیم.

صرف‌ نظر از آنکه ویدیوی مورد بحث، متعلق به کهکشانی مورد انتظار سامسونگ باشد یا خیر، زمان زیادی تا رونمایی سامسونگ از گوشی‌های سری Galaxy S9‌ باقی نمانده است؛ چرا که کره‌ای‌ها رویداد Unpacked امسال خود را برای اواخر ماه فوریه برنامه‌ریزی کرده‌اند. پیش‌‌بینی می‌شود که این گوشی ظاهری مشابه گلکسی اس ۸ داشته باشد؛ اما مشخصات سخت‌افزاری آن بهبود پیدا کند.

تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۱۰ جدید سامسونگ، ما را به تجربه‌ی بهبودی قابل توجه امیدوار می‌کند. گفته می‌شود که گلکسی اس ۹ پلاس از نمایشگر ۶.۲ اینچی و دوربین دوگانه بهره خواهد برد، اما نسخه‌ی کوچک‌تر به نمایشگر ۵.۸ اینچی و یک دوربین تکی مجهز خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که پرچم‌داران جدید سامسونگ از اواسط ماه مارس و با قیمتی برابر یا کمی بیش‌تر از گلکسی اس ۸ روانه‌ی بازار شوند.

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید