تصاویر رندر جدیدی از سرفیس فون منتشر شد

سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
اخیرا یکی از طراحان معروف اینترنتی، بر اساس پتنت‌های ثبت‌شده از سرفیس‌فون، رندرهای زیبایی از این دستگاه پررمزوراز مایکروسافت طراحی کرده است.
تبلیغات

دیگر شکی وجود ندارد که مایکروسافت مشغول کار روی یک دستگاه موبایل جدید با برند سرفیس و مجهز به ویندوز ۱۰ است. اکنون دیوید بریر، طراح معروف با استفاده از پتنت‌های ثبت‌شده‌ی اخیر مایکروسافت، اقدام به خلق تصاویر رندر بسیار زیبایی از دستگاه‌های سرفیس اندرومدا (سرفیس فون) کرده است.

مقاله‌های مرتبط:

  در تصاویری که او به‌صورت اینترنتی منتشر کرده است، سرفیس اندرومدا با ظاهری بسیار جذاب و در رنگ‌های آلبالویی و آبی کبالت مشاهده می‌شود. همچنین امکان تا کردن این دستگاه و تقسیم نمایشگر آن به دو قسمت وجود دارد. براساس این تصاویر، سرفیس فون از هیچ دکمه‌ای بهره نمی‌گیرد و تنها یک درگاه یواس‌بی نوع C در قسمت پایین آن تعبیه شده است. علاوه بر این، در کناره‌ی این دستگاه یک نشانگر اعلان‌ تعبیه شده است که یادآور اعلان‌های اج در گوشی‌های سری گلکسی سامسونگ است. با استفاده از این نشانگر بدون نیاز به باز کردن دستگاه، می‌توان اعلان‌های جدید را مشاهده کرد. این دستگاه را می‌توان همانند یک کتاب از وسط باز کرد که با این کار ابعاد نمایشگر آن دو برابر خواهد شد.

  Surface Phone
  Surface Phone
  Surface Phone
  Surface Phone
  Surface Phone
  Surface Phone

  البته این تصاویر نشان‌دهنده‌ی نمونه‌ی واقعی محصول نیستند و تنها رندرهایی براساس پتنت‌های ثبت‌شده‌ی مایکروسافت به حساب می‌آیند. با این حال، باعث خوشحالی خواهد بود اگر مایکروسافت محصول مشابه این تصاویر را در آینده‌ای نزدیک عرضه کند. این احتمالا آخرین شانس ردموندی‌ها برای نجات کشتی به گل نشسته‌ی سرفیس فون محسوب می‌شود.

  نظر شما خوانندگان زومیت درباره‌ی این تصاویر چیست؟ در صورت عرضه چنین محصولی از سوی مایکروسافت، آیا تمایلی به خرید آن خواهید داشت؟

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز

  نظرات

  تبلیغات