سامسونگ توسعه سفت‌افزار گلکسی اس 7 را آغاز کرده است

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
بر کسی پوشیده نیست که سامسونگ در ابتدای سال ۲۰۱۶ میلادی از نسل جدید پرچمدار خود، گلکسی اس ۷ رونمایی خواهد کرد. با وجود عدم ارائه‌ی اطلاعات تایید شده از سوی سامسونگ، روزانه شاهد انتشار اخبار و شایعات متعددی در خصوص گلکسی اس ۷ هستیم. آخرین شنیده‌ها حکایت از این دارد که کار روی سفت‌افزار(firmware) گلکسی اس ۷ آغاز شده است.
تبلیغات

با نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی اس ۷ سامسونگ، روزانه اخبار و شایعات متعددی در مورد این گوشی هوشمند منتشر می‌شود. هر چند سامسونگ اخباری را در این خصوص ارائه نمی‌کند، اما می‌توان حدس زد که سامسونگ در تلاش است تا گوشی‌هوشمند خود را در آینده‌ی نزدیک روانه‌ی بازار کند. شماری از گمانه‌ها حکایت از این دارد که گلکسی اس ۷ پیش از موعد مقرر همیشگی معرفی خواهد شد.

آخرین شنیده‌ها که برگرفته از اطلاعات ارائه شده توسط منابع موجود در سامسونگ است، نشان از این دارند که این کمپانی در حال توسعه‌ی سفت‌افزار مخصوص گلکسی اس ۷ است. فرآیند توسعه‌ی این سفت‌افزار یک ماه پیش از آغاز عملیات مشابه برای توسعه‌ی firmware گلکسی اس ۶ آغاز شده است. از جمله‌ی اطلاعات دیگر موجود در خصوص گلکسی اس ۷ باید به عرضه‌ی این گوشی‌هوشمند در دو نسخه اشاره کنیم. به نظر می‌رسد باید همچون گلکسی اس ۶، شاهد عرضه‌ی نسل جدید پرچمدار این کمپانی در دو نسخه‌ی خمیده و تخت باشیم. همچنین آغاز تولید تراشه‌ی اختصاصی سامسونگ با نام اکسینوس ۸۸۹۰ در کنار انتشار اخباری مبنی بر بهره‌گیری از اسنپدراگون ۸۲۰ توسط این کمپانی در پرچمدارش، وجود دو نسخه مجهز به تراشه‌های مختلف را بیش از پیش تقویت کرده است.

برای مشاهده تمامی مطالب مرتبط با گلکسی اس ۷ به آدرس zoomit.ir/product/list/mobile/samsung/ مراجعه کنید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات