گوشی‌های سری آنر هواوی بهمن ماه اندروید ۶ را دریافت خواهند کرد

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴
مطالعه 2 دقیقه
محصولات سری آنر هواوی جزو پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین گوشی‌های این کمپانی چینی هستند که طی سال‌های اخیر نسل‌های جدیدی از آنها نیز معرفی شده است. این غول چینی اعلام کرده بهمن سال جاری گوشی‌های منتخب سری آنر بروزرسانی اندروید ۶ مارشمالو را دریافت خواهند کرد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

 گوشی‌های سری آنر هواوی با توجه به مشخصات فنی خوب و قابل قبول در کنار قیمت مناسب، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آن دست از خریدارانی به شمار می‌روند که قصد دارند با صرف کمترین هزینه محصولی جذاب را خریدارانی کنند. گوشی‌های چون آنر ۳ سی، آنر ۳ سی لایت، آنر ۴ سی، آنر ۴ ایکس و آنر ۶ جزو پرفروش‌ترین محصولات بازار هستند.

بعد از معرفی گوشی آنر ۷، حالا کمپانی هواوی اعلام کرده تا چند ماه دیگر بروزرسانی اندروید ۶ مارشمالو را برای این محصول منتشر خواهد کرد. در توئیتی که توسط هواوی هند منتشر شده می‌بینیم سیستم‌عامل گوشی‌هایی چون آنر ۷، آنر ۴ سی، آنر ۴ ایکس، آنر ۶ و آنر ۶ پلاس تا ماه فوریه (بهمن ماه) به اندروید ۶ ارتقاء خواهند یافت.

hh aaaaa

در حالی که برنامه‌ی بروزرسانی گوشی‌های سری آنر هواوی اعلام شده، اما هنوز به طور دقیق معلوم نیست چه زمانی دیگر محصولات خانواده‌ی هواوی، اندروید مارشمالو را دریافت خواهند کرد. هواوی همچنان از تولید و عرضه‌ی گوشی نکسوس ۶  پی به عنوان بهترین محصول این خانواده سرمست بوده و به نظر می‌رسد طبق آنچه امروز در خبرها داشتیم، میزان اقبال کاربران به گوشی‌های جدید سری نکسوس قابل توجه بوده است.

قرار است پنجم آذرماه از پرچمدار جدید هواوی موسوم به میت ۸ مجهز به پردازنده‌ی کرین ۹۵۰ رونمایی شود و باید یک بار دیگر منتظر هنرنمایی این غول چینی باشیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات