وان پلاس سرعت فناوری دش شارژ را به رخ رقبا کشید

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
وان‌پلاس در ویدیویی، عملکرد سریع فناوری شارژ سریع را به رخ رقبای خود کشیده است.
تبلیغات

وان‌پلاس حتی پیش از رونمایی از نسخه‌ی جدید و بهبود‌یافته‌ی 5T، اعلام کرد این گوشی از قابلیت شارژ بی‌سیم بهره نخواهد برد؛ زیرا فناوری شارژ سریع دَش شارژ (Dash Charge) این شرکت تجربه‌ی به مراتب بهتری را به ارمغان خواهد آورد. حال و پس از عرضه‌ی وان‌پلاس 5T، این شرکت با ویدیویی عملکرد فناوری دش شارژ را با بزرگ‌ترین رقبای خود مقایسه کرده است.

در ویدیوی جدید وان‌پلاس شاهد رقابت 5T با آیفون ۸ پلاس، سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس و گوگل پیکسل ۲ ایکس‌ای هستیم. در این مقایسه میزان شارژ هر یک از گوشی‌های پس از ۳۰ دقیقه شارژ و در شرایط روشن بودن نمایشگر بررسی شده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، باتری وان‌پلاس ۵ تی در این مدت ۵۷ درصد شارژ شد؛ در حالی که باتری هیچ یک از سایر گوشی‌های بررسی شده به ۲۰ درصد از ظرفیت خود نرسیدند. در ادامه می‌‌توانید ویدیوی تبلیغاتی وان‌پلاس از عملکرد فناوری شارژ سریع Dash Charge را تماشا کنید.

این اولین باری نیست که وان‌پلاس به تبلیغ فناوری شارژ سریع Dash Charge خود می‌پردازد. پیش از این نیز این شرکت به مقایسه‌ی فناوری مذکور با نمونه‌های به‌کار رفته در گلکسی اس ۸ پلاس و گوگل پیکسل ۲ ایکس‌ال در شرایط واقعی کاربری و هنگام استفاده از جی‌پی‌اس و نرم‌افزار‌های ناوبری پرداخته بود. 

وان‌پلاس 5T‌ نسخه‌ی بهبود یافته‌ی وان‌پلاس ۵ است که با طراحی بدون حاشیه و دوربین بهبود یافته به‌تازگی معرفی و به بازار عرضه شد. این گوشی در نسخه‌ی ۶۴ گیگابایت خود با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه می‌شود. علاقه‌مندان به نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایت وان‌پلاس ۵‌تی نیز باید ۵۹۹ دلار برای این محصول بپردازند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات