انتشار رام غیررسمی اندروید 6 برای گوشی جی 4 ال‌جی در انجمن XDA

انتشار رام غیررسمی اندروید 6 برای گوشی جی 4 ال‌جی در انجمن XDA

حدود یک هفته پیش اخبار عجیبی درباره‌ی انتشار زودهنگام بروزرسانی اندروید ۶ برای گوشی جی ۴ توسط ال‌جی منتشر شد. هر چند شرکت ال‌جی تا به امروز اقدام رسمی در این باره نکرده، یکی از توسعه‌دهندگان انجمن XDA-Developers این نسخه از اندروید را برای نسخه‌ی جهانی جی ۴ ال‌جی منتشر کرده است.

روز یکشنبه فایل KDZ توسط یکی از توسعه‌دهندگان انجمن XDA Developers منتشر شد که توسط کاربران به فایل‌های دارای قابلیت فلش تبدیل شده تا با استفاده از TWRP، علاقمندان این رام غیررسمی را بر روی گوشی جی ۴ خود نصب کنند.

هر چند این رام توسط ال‌جی منتشر نشده اما نسخه‌ی 20A که در این انجمن قرار گرفته به نظر می‌رسد نسخه‌ی نهایی رام رسمی باشد. فایل‌های سیستم، بوت‌لودر، پارتیشن‌بندی بوت و مودم برای فلش کردن توسط TWRP در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. البته علاقمندان می‌توانند کل فایل KDZ را با استفاده از ابزار فلش ال‌جی بر روی دستگاه خود فلش کنند.

attachment

به طور طبیعی برای کسانی که مدل گوشی آن‌ها غیر از H815 است توصیه می‌شود تا زمان دریافت بروزرسانی رسمی منتظر بمانند و از فلش کردن این رام خودداری کنند.

کاربرانی که این رام را فلش کرده‌اند، می‌گویند از لحاظ ظاهری تغییر زیادی در رابط کاربری ایجاد نشده که البته انتظار تغییرات زیادی نیز نمی‌رفت چرا که حتی اندروید ۶ به صورت خام نیز در قیاس با اندروید ۵ از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی نداشته است.

انتظار می‌رود از اواخر هفته‌ی جاری بروزرسانی رسمی اندروید ۶ برای گوشی جی ۴ ابتدا برای کشورهای آسیایی و اروپایی و سپس برای سایر مناطق نیز ارائه شود.

برای مشاهده‌ی صفحه‌ی این رام در انجمن XDA می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید