کدنام گلکسی نوت 9، Crown است

کدنام گلکسی نوت 9، Crown است

اطلاعات موجود نشان از این دارند که تولید آزمایشی گلکسی نوت ۹ سامسونگ با کدنام Crown از ابتدای سه‌ماهه‌ی سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

شنیده‌ها نشان از این دارند که کدنام نسل بعدی فبلت سامسونگ که انتظار می‌رود تحت نام گلکسی نوت ۹ سال آینده‌ی میلادی راهی بازار شود، Crown خواهد بود. بنابر اطلاعات ارائه‌شده توسط یکی از تأمین‌کنندگان زنجیره‌ی تولید گلکسی نوت ۹، تولید این گوشی هوشمند از سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸ به‌صورت آزمایشی آغاز خواهد شد.

استفاده از کدنام برای پروژه‌ها و محصولات آتی تولیدکنندگان گوشی‌ هوشمند معمولا نشان‌دهنده‌ی بخشی از ویژگی‌های آن محصولات است. برای مثال سامسونگ کدنام گلکسی نوت ۸ را Baikal تعیین کرد که یکی از بزرگ‌ترین دریاچه‌های دنیا است و هدف از این نام‌گذاری، اشاره به نمایشگر بزرگ و بدون حاشیه‌ی گلکسی نوت ۸ بود.

استفاده از کدنام Crown برای نسل بعدی فبلت سامسونگ را نیز باید به‌عنوان ادامه‌ی تعهد این کمپانی برای تولید گوشی‌ هوشمند با بهره‌گیری از نمایشگر بزرگ خواند. سامسونگ از سال ۲۰۱۱ با معرفی خانواده‌ی محصولات نوت، سری جدیدی را با بهره‌گیری از نمایشگر بزرگ رونمایی کرد که آخرین نسخه‌ی آن گلکسی نوت ۸ با نمایشگر ۶.۳۲ اینچی است. انتظار می‌رود سایز نمایشگر نسل بعدی گلکسی نوت نیز ۶.۳ اینچی باشد.

از جمله شایعات مطرح‌شده در رابطه با گلکسی نوت ۹ باید به احتمال رونمایی از این گوشی در اواسط آگوست و کمی پیش از ۲۳ آگوست که گلکسی نوت ۸ رونمایی شد، اشاره کرد.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده