جوابیه سونی بر خبر عدم استفاده از تلفن‌های اکسپریا در زیر آب

شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۵
مطالعه 1 دقیقه
چندی پیش سونی در وب‌سایتش از کاربران خواسته بود تا از گوشی‌های ضدآب این کمپانی در زیر آب استفاده نکنند. این کمپانی به صراحت اعلام کرده بود که در زیر آب نباید با تلفن‌های اکسپریا کار کرد یا با آنها عکس گرفت. در ادامه جوابیه سونی به این خبر را می خوانید.
تبلیغات

Sony Mobile به ارائه بالاترین استانداردهای کیفیت محصول و پشتیبانی از مشتریان متعهد است. مدل‌هایی از Xperia که دارای درجه‌های مختلف در برابر مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد غبار هستند، به‌طور مستقل و براساس استانداردهای محافظت در برابر نفوذ (IP) که در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند، ارزیابی شده اند.

ما از کیفیت دستگاه‌های Xperia که دقیقاً بر اساس استانداردهای فنی ساخته‌شده و برای استانداردهای بالای عملکرد در شرایط استفاده عادی طراحی‌شده‌اند، اطمینان کامل داریم.

تغییراتی که به تازگی در دستورالعمل‌های راهنمای مشتریان داده‌ایم، برای تشریح واضح‌تر بهترین شیوه‌های محافظت از دستگاه برای استفاده روزمره بوده است. ما اقدامات احتیاطی لازم و شاخص‌های ویژه رتبه‌بندی در برابر نفوذ را برای کمک به مشتریان در محافظت از تبلت یا تلفن هوشمندشان در راستای ضمانت قابل اجرایی که ارائه‌ می‌کنیم، به اطلاع آنها می‌رسانیم.

ما همچنین به تازگی محتوای بازاریابی بصری‌مان را برای توصیه بهتر استفاده مناسب از دستگاه‌هایمان به‌روز کرده‌ایم. شرایط ضمانت ارائه‌شده برای محصولاتمان هما‌ن‌طور باقی می‌مانند و هرگونه نگرانی مشتریان کماکان به‌صورت مورد به مورد و در راستای این شرایط مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات