گوشی شیائومی Mi 4c به زودی معرفی می‌شود

گوشی شیائومی Mi 4c به زودی معرفی می‌شود

اخیرا مدیرعامل و بنیانگذار شرکت شیائومی با تأیید خبر معرفی گوشی Mi 4c، اعلام کرد که به‌زودی این گوشی هوشمند با سخت‌افزار جدید از جمله پورت USB نوع C روانه‌ی بازار خواهد شد.

حدودا یکسالی از عرضه شیائومی Mi4 به‌عنوان پرچم‌دار شیائومی می‌گذرد. پیش از این تیزری منتشر شده‌ بود که نشان از وجود گوشی هوشمند به‌ نام شیائومی Mi 4C داشت. البته  وجود این‌ گوشی قبلا توسط TENNA تأیید شده بود.

حال لین بین مدیرعامل و بنیانگذار شرکت شیائومی اعلام کرده که این کمپانی گوشی شیائومی Mi 4c را در ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) رونمایی خواهد کرد. وی همچنین اضافه کرد که این گوشی در دو نسخه‌ یکی با ۲ گیگا بایت رم و ۱۶ گیگا بایت حافظه داخلی، دیگری هم با ۳ گیگا بایت رم و ۳۲ گیگا بایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی ارائه می‌شود.

bin

قیمت نسخه‌ی ۲ گیگا بایت رم به همراه ۱۶ گیگا بایت حافظه داخلی حدود ۲۳۵ دلار پیش بینی می‌شود، اما نسخه‌ی دوم به دلیل مجهز بودن به قابلیت‌های بیشتر، قیمت بالایی خواهد داشت. هر دو نسخه از پورت USB از نوع C پشتیبانی کرده و به باتری ۳۰۸۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز خواهند شد. 

گوشی شیائومی Mi 4c در تاریخ سوم اکتبر (۱۱ مهر) روانه‌ی بازار خواهد شد. به گفته‌ی مدیرعامل این شرکت، تعداد گوشی‌هایی عرضه شده به ۱۰۰ هزار دستگاه محدود خواهد شد. اگرچه این تعداد کمی بعید می‌رسد اما برای مطمئن شدن از این موضوع باید تا ۲۲ سپتامبر که روز معرفی این گوشی هوشمند است منتظر ماند. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده