ال‌جی ۳۰ شهریور ماه تلفنی جدید با بدنه تمام فلزی معرفی می‌کند

ال‌جی ۳۰ شهریور ماه تلفنی جدید با بدنه تمام فلزی معرفی می‌کند

ال‌جی به تازگی خبر از برگزاری کنفرانس رسمی خود در روز ۹ مهر ماه (۱ اکتبر) داده است، اما دقایقی قبل حساب کاربری کره‌ای ال‌جی در توییتر با انتشار تصویری از یک گوشی با بدنه‌ تمام فلزی وعده‌ی معرفی گوشی هوشمند جدید در روز ۳۰ شهریور (۲۱ سپتامبر) را داده است.

کنفرانس رسمی ال‌جی روز ۹ مهر ماه در شهر نیویورک برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود ال‌جی در آن روز گوشی جدید پرچمدار خود را معرفی کند. اما ال‌جی دقایقی قبل در حساب کابری توییتر خود خبر از معرفی گوشی جدید تمام فلزی در ۳۰ شهریور را داده است.

در روزهای گذشته شاهد فاش شدن گوشی با نام V10 بوده‌ایم که با توجه به فاش شدن عکس‌های این گوشی توسط آژانس رگولاتوری چین TENAA نمی‌توان انتظار معرفی آن در روز ۳۰ شهریور را داشت چرا که این گوشی قاب پشتی پلاستیکی داشته و طراحی متفاوتی در پشت دستگاه وجود دارد.

با توجه به شایعات گذشته تنها یک گزینه باقی می‌ماند و آن گوشی LG H740 است. این گوشی که ساعاتی قبل شاهد فاش شدن مشخصات فنی آن بودیم یک میان‌رده به حساب می‌آید. همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در این گوشی مانند گوشی‌های دیگر ال‌جی، شاهد حضور دکمه‌ی پاور در پشت گوشی هستیم. به علاوه استفاده از بدنه‌ی فلزی نیز برای اولین بار در یک گوشی ال‌جی در دستور کار قرار گرفته است.

همه‌ی این موارد در حد حدس و گمان است و تا پیش از ۳۰ شهریور نمی‌توان نظر قطعی درباره این که چه محصولی قرار است معرفی شود داد.

نظر شما در مورد گوشی تمام فلزی ال‌جی چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده