هوآوی روی یک نمایشگر QHD AMOLED با دولبه‌ی منحنی کار می‌کند

هوآوی روی یک نمایشگر QHD AMOLED با دولبه‌ی منحنی کار می‌کند

به نظر می‌رسد ابتکار سامسونگ در ارائه‌ی پرچمداران خود از سری نوت و سری اس با لبه‌ی منحنی به خوبی جواب داده است و امروز شایعه‌ای در وب‌سایت چینی Weibo منتشر شده که هوآوی روی یک صفحه‌نمایش منحنی QHD AMOLED کار می‌کند. با زومیت همراه باشید.

 گوشی‌های گلکسی اس 6 اج و گلکسی اس 6 اج پلاس و هم چنین گلکسی نوت اج سامسونگ از لبه‌های منحنی در نمایشگر خود بهره می‌برند و به نظر می‌رسد کمپانی‌های دیگری چون هوآوی برای مقابله با پرچمداران سامسونگ، نسبت به استفاده از این نوع صفحه‌نمایش علاقه نشان داده‌اند.

شایعه‌ای در شبکه‌ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده که هوآوی روی یک نمایشگر QHD AMOLED با دو لبه‌ی منحنی کار می‌کند. رزولوشن این صفحه نمایش 2K یعنی ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل خواهد بود و گفته می‌شود این غول چینی سفارش تولید انبوه ۳ میلیون پنل در ماه را ارائه کرده است. این عزم جدی هوآوی نشان می‌دهد این کمپانی قصد دارد میلیون‌ها گوشی پرچمدار را در ماه تولید کند.

هنوز ابعاد نمایشگر مورد نظر مشخص نیست، ولی پرچمدار جدید این برند یعنی Mate S با صفحه‌نمایش ۵.۵ اینچی AMOLED و رزولوشن فول‌اچ‌دی در ایفا ۲۰۱۵ معرفی شد. اگر این شایعات صحت داشته باشد نه تنها اولین محصول هوآوی با نمایشگر QHD Super AMOLED را شاهد خواهیم بود، بلکه اولین دستگاه این برند چینی با صفحه‌نمایش منحنی خواهد بود.

یادتان باشد هنوز هیچ نمونه‌‌ی اولیه رونمایی یا فاش نشده است. در حال حاضر همه چیز در حد شایعه است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده