نتایج اولیه عمر باتری آیفون X امیدوارکننده است

نتایج اولیه عمر باتری آیفون X امیدوارکننده است

آیفون X مدتی است در اختیار کارشناسان برای بررسی قرار گرفته و نتایج منتشرشده درمورد عمر باتری آن، امیدوارکننده‌ است.

روز سه‌شنبه بررسی آیفون X در وب‌سایت‌های معتبر فناوری قرار گرفت و با مشاهده‌ی دقیق آن‌ متوجه موضوع عجیبی شدیم. مشکل اینجا است که تمامی این بررسی‌ها شبیه هم نیستند و در هر کدام، نتایج مختلفی به‌ دست آمده است. البته این‌ را نباید فراموش کرد که نتایج مختلف می‌توانند به‌ علت مدت‌زمان مختلف کار با این گوشی به‌ دست آمده‌ باشند. برخی افراد موفق شده‌اند برای یک هفته این گوشی را تست کنند و این یعنی زمان کافی برای بررسی دقیق آن داشته‌اند. از طرفی، برخی دیگر از افراد به‌ مدت حدودا یک روز به آیفون ۱۰ دسترسی داشته و با آن کار کرده‌اند. 

در میان بررسی‌های منتشرشده، تعداد کمی عمر باتری گوشی آیفون ۱۰ را به‌دقت مورد بررسی قرار داده‌اند. ظاهرا نتیجه‌ی به‌دست‌آمده به این شکل است که می‌توانید در طول روز بدون شارژ مجدد به‌راحتی با آن کار کنید؛ اما در طول شب مجبور خواهید بود آیفون ۱۰ را به شارژر متصل کنید.

کارشناس وب‌سایت بازفید که به‌ مدت یک هفته گوشی جدید اپل را در اختیار داشت، در گوشه‌ای از بررسی خود می‌نویسد:

عمر باتری آیفون ۱۰ راضی‌کننده و خوب است؛ اما در حد فوق‌العاده نیست. 

اگر شارژ آیفون ۱۰ در صبح ۱۰۰ درصد باشد، این مقدار تا نیمه‌شب به ۲۰ درصد خواهد رسید که البته عملکرد بدی نیست؛ اما نباید فراموش کنید که عمر باتری این گوشی وابستگی مستقیمی با نحوه و میزان استفاده‌ از آن دارد. کارشناس بازفید گفته است که در روز اول (درحالی‌که شارژ گوشی در صبح ۱۰۰ درصد بوده) پس از استفاده‌ی مداوم از اپلیکیشن ویز، شارژ آن در ساعت ۱۵:۴۰ به ۹ درصد رسیده است. 

زومیت به‌زودی گوشی آیفون X را به‌طور دقیق بررسی خواهد کرد و آن‌زمان می‌توانیم با اطمینان در مورد عمر باتری این گوشی نظر بدهیم.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع bgr

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید