سونی معرفی گوشی جدید در کنفرانس روز 11 شهریور را تایید کرد

سه‌شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
مطالعه 2 دقیقه
در ماه‌های گذشته شاهد انتشار تصاویر و شایعات بسیاری در مورد اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت بودیم و پس از تایید کنفرانس سونی در روز ۱۱ شهریور ماه، امروز این شرکت معرفی گوشی جدید در این کنفرانس را نیز تایید کرد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

سونی پس از اعلام تاریخ رسمی کنفرانس خود، با انتشار تیزر تبلیغاتی جدید معرفی گوشی مجهز به دوربین با فوکوس بهتر را تایید کرد. همان طور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، گوشی مورد نظر در تصویر حضور دارد اما به دلیل مات بودن آن نمی‌توان در مورد طراحی گوشی اطلاعاتی بدست آورد.

sony xperia z5 autofocus

به نظر می‌رسد گوشی موجود در عکس به دلیل ابعاد نسبتا کم اکسپریا زد ۵ کامپکت باشد. بنابر شایعات گذشته اکسپریا زد ۵ صفحه نمایشی ۵.۵ اینچی و اکسپریا زد ۵ کامپکت صفحه نمایش ۴.۷ اینچی خواهد داشت.

آن طور که از تصویر پیدا است سونی در نظر دارد تا سیستم خاصی از فوکوس را در پرچمداران آینده‌ی خود بکار بگیرد اما اطلاعات بیشتری از آن در حال حاضر در دست نیست. سونی ماه گذشته گوشی میان‌رده‌ی اکسپریا ام ۵ را با فوکوس هیبریدی معرفی کرد اما با توجه به پرچمدار بودن گوشی‌های جدید می‌توان انتظار سیستم پیشرفته‌تری را نیز داشت.

احتمال دارد سونی در پرچمداران جدید خود از حسگر IMX230 خود بهره برده و رابط کاربری دوربین خود را نیز بهبود ببخشد. در حدود یک هفته تا روز معرفی رسمی گوشی‌های پرچمدار سونی زمان باقی مانده است و باید منتظر باشیم و ببینیم که این شرکت این بار چه محصولاتی را برای علاقه‌مندان خود معرفی خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات