لومیا 940 و لومیا 940 ایکس‌ال در IFA 2015 معرفی نخواهند شد

لومیا 940 و لومیا 940 ایکس‌ال در IFA 2015 معرفی نخواهند شد

در حالی که کاربران و طرفداران سرسخت گوشی‌های ویندوزفونی بی‌صبرانه منتظر انتشار ویندوز 10 موبایل و رونمایی از جدیدترین پرچمداران مایکروسافت هستند، تام وارن اعلام کرده گوشی‌های لومیا 940 و 940XL در رویداد IFA 2015 برلین رونمایی نخواهند شد.

 مدت زیادی است مایکروسافت از یک پرچمدار درست و حسابی رونمایی نکرده و همه چیز به بعد از انتشار نسخه‌ی نهایی ویندوز 10 موبایل موکول شده است. در حالی که خیلی‌های فکر می‌کردند رویداد IFA 2015 برلین که از روز چهارم سپتامبر (13 شهریور) می‌تواند جایی باشد که گوشی‌های لومیا 940 و 940 ایکس‌ال را ببینند، امروز تام وارن، ادیتور ارشد وب‌سایت ورج در توئیتی تاکید کرده این اتفاق رخ نخواهد داد.

تام وارن در حساب توئیتر خود نوشته است:

قابل توجه آنهایی که سوال می‌پرسند؛ گوشی‌های لومیا Cityman و Talkman مایکروسافت در IFA معرفی نخواهند شد.تام وارن، ۱۷ آگوست ۲۰۱۵

قطعا ردموندی‌ها در این رویداد حاضر خواهند بود و شایعاتی وجود دارد که مایکروسافت بیشتر به کامپیوترهای شخصی و لپ‌تاپ‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 خواهد پرداخت و از امکانات این سیستم عامل برای ارائه دستگاه‌های جدید خواهد گفت. گرچه این احتمال وجود دارد ویندوز 10 نسخه‌ی موبایل نیز رونمایی شود.

در شایعات قبلی اعلام شده بود گوشی‌های پرچمدار ویندوز 10 در رویدادی جداگانه تا پایان ماه سپتامبر معرفی می‌شوند و در بازه‌ی زمانی ماه نوامبر وارد بازار خواهند شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده