تایید کیبورد مجازی و پلتفرم اندروید برای بلک بری ونیز

شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷
مطالعه 1 دقیقه
چند وقتی است که خبرهایی در خصوص گوشی هوشمند جدید بلک‌بری با نام «بلک‌بری ونیز» منتشر می‌شود. بر اساس اطلاعات بدست آمده بلک‌بری این گوشی را در ماه نوامبر (حدود 3 ماه دیگر) معرفی می‌کند که حال پیش از رونمایی رسمی از آن، تصویری منتشر شده که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص وجود کیبورد مجازی  و پلتفرم اندروید را به یقین تبدیل می‌کند.
تبلیغات

بر اساس خبرهای منتشر شده، کمپانی بلک‌بری در ماه نوامبر (آبان ماه) گوشی هوشمند جدید خود یعنی «بلک‌بری ونیز» را تحت اپراتور AT&T روانه‌ی بازار خواهد کرد. از زمانی که صحبت از این گوشی به میان آمده، گفته می‌شود که بلک‌بری ونیز یک گوشی کشویی خواهد بود که با باز کردن آن، کیبورد فیزیکی نمایان خواهد شد. بلک‌بری در این گوشی برای کسانی که نیازی به کیبورد فیزیکی ندارند، یک کیبورد مجازی در نظر گرفته تا بتوانند متن های خود را سریع‌تر تایپ کنند.

همان‌طوری که گفته شد، بلک‌بری ونیز به پلتفرم اندروید نیز مجهز خواهند شد. علاوه بر این صفحه کلید مجازی آن نیز شباهت بسیاری به کیبورد گوگل دارد. البته با تنها تصویر منتشر شده نمی‌توان در خصوص دیگر مشخصات آن قضاوت کرد؛ حال باید منتظر خبرهایی رسمی از سوی کمپانی بلک‌بری ماند.

نظر شما در خصوص پلتفرم اندروید و کیبورد مجازی برای گوشی‌ جدید بلک‌بری چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات