آیفون X اپل برای برخی از کاربران زودتر از موعد ارسال می‌شود

آیفون X اپل برای برخی از کاربران زودتر از موعد ارسال می‌شود

گزارش‌ها حاکی هستند برخی از کاربرانی که آیفون 10 را سفارش داده‌اند، گوشی خود را زودتر از موعد تحویل خواهند گرفت.

اگر طی روزهای گذشته زومیت را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که اپل طبق وعده‌ای که پیش از این داده بود، فرایند ثبت پیش‌سفارش آیفون X را از تاریخ پنجم آبان به‌صورت رسمی آغاز کرد و پیش‌بینی می‌شود که فرایند عرضه‌ و تحویل نمونه‌های پیش‌سفارش‌ را نیز از تاریخ ۱۲ آبان آغاز می‌کند.

با توجه به این نکته که آیفون ۱۰ یکی از موردانتظارترین گوشی‌های هوشمند سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود، جای تعجب نیست که موجودی اپل از این گوشی تنها پس از گذشت ۱۰ دقیقه از آغاز فرایند ثبت پیش‌‌سفارش به اتمام رسید؛ به‌طوری که پس از این مدت کوتاه، تاریخ تحویل گوشی به ۵ تا ۶ هفته پس از ثبت سفارش، تغییر یافت.

حال به‌ نظر می‌رسد که بنابر دلایل نامشخصی، برخی از کاربرانی که آیفون ۱۰ خود را با تاریخ تحویل تقریبی یک تا دو هفته، سفارش داده بودند، اکنون شاهد بهبودهایی در تاریخ تحویل آن هستند. این موضوع در ابتدا توجه تعدادی از کاربران وب‌سایت‌های ردیت و مک‌رومرز را به خود جلب کرده است؛ این کاربران مدعی هستند که تاریخ تحویل آیفون ۱۰ برای آن‌ها از ۱۰ تا ۱۷ نوامبر (۱۹ تا ۲۶ آبان) به تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) تغییر پیدا کرده است.

همان‌طور که اشاره کردیم، در حال حاضر دلیل چنین تغییری در تاریخ تحویل آیفون X مشخص نیست. ممکن است تعدادی از کاربران سفارش خود را لغو کرده باشند یا اپل موفق به افزایش موجودی خود شده باشد؛ در هر صورت این موضوع را باید به فال نیک گرفت. همچنین سایر کاربرانی که کماکان باید مدت طولانی‌تری در انتظار آیفون 10 باشند، ممکن است تغییری در تاریخ تحویل گوشی هوشمند خود تجربه کنند؛ البته نمی‌توان در این خصوص اطمینان داشت.

مدتی پیش وب‌سایت بلومبرگ در یکی از گزارش‌های خود مدعی شده بود که اپل برای سرعت بخشیدن به روند تولید آیفون ۱۰، دقت فیس‌آی‌دی را کاهش داده است، اما اپل در واکنش به این شایعات، آن‌ها را کذب محض خواند؛ بنابراین هر راهکاری که اپل برای بهبود روند تولید آیفون ۱۰ در پیش گرفته است، خوشبختانه باعث کاهش کیفیت محصول نهایی نخواهد شد.  

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع ubergizmo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید