هواوی میت 10 پرو فاقد جک 3.5 میلی‌متری صدا است

سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
هواوی روز گذشته در جریان رویدادی در شهر مونیخ، پرچم‌داران سری میت را رونمایی کرد. میت ۱۰ پرو بر خلاف میت ۱۰ فاقد جک ۳.۵ میلی‌متری صدا است.
تبلیغات

هواوی در جریان رویدادی که روز گذشته در مونیخ برگزار شد، پرچم‌داران سری میت خود را رونمایی کرد. میت ۱۰، میت ۱۰ پرو و میت ۱۰ پورشه دیزاین سه گوشی جدیدی هستند که روز گذشته در مونیخ رونمایی شدند. هر سه گوشی از تراشه‌ی کرین ۹۷۰ و واحد پردازشی شبکه‌ی عصبی اختصاصی آن بهره‌ می‌برند. میت ۱۰ پرو به‌عنوان نسخه‌ی گران‌تر میت ۱۰ به نمایشگر امولد مجهزه شده است و برخلاف برادر ارزان‌تر خود، با ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی وارد بازار خواهد شد. میت ۱۰ پرو از ماه آینده‌ی میلادی و با قیمت ۷۹۹ یورو وارد بازار جهانی خواهد شد.

یکی از تفاوت‌های Huawei Mate 10 با نسخه‌های پرو و پورشه دیزاین، فقدان جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در دو نسخه‌ی یادشده است. حذف جک ۳.۵ میلی‌متری و استفاده از درگاه USB نوع C برای اتصال هدفون، هنوز به‌صورت کامل مورد پذیرش عموم و تولیدکنندگان نیست به همین دلیل هواوی نسخه‌ی استاندارد میت ۱۰ را با جک ۳.۵ میلی‌متری صدا وارد بازار خواهد کرد.

خوشبختانه هواوی علاوه‌ بر هدفون‌های سازگار با درگاه USB نوع C، آداپتور تبدیل این درگاه به خروجی ۳.۵ میلی‌متری صدا را نیز در جعبه‌ی این گوشی‌ها قرار خواهد داد. به لطف این آداپتور، کاربر دیگر مجبور به استفاده از هدفون‌های پیش‌فرض عرضه‌شده با گوشی نخواهد بود.

نظر شما در مورد میت ۱۰ پرو و دیگر گوشی‌‌های رونمایی‌شده در روز گذشته چیست؟‌ آیا حذف جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در میت ۱۰ پرو را اقدام مثبتی می‌دانید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات