تصویری از صفحه کلید گوشی اندرویدی بلکبری فاش شد

تصویری از صفحه کلید گوشی اندرویدی بلکبری فاش شد

شرکت بلکبری که به صفحه کلیدهای فیزیکی گوشی‌های خود شهره است، این‌بار قصد ورود به بازار گوشی‌های اندرویدی را دارد. به تازگی تصویری از صفحه کلید یکی از دو گوشی احتمالی اندرویدی بلکبری فاش شده است. با زومیت همراه باشید.

شرکت کانادایی بلکبری تا پایان سال میلادی جاری قصد دارد تا با عرضه‌ی دو گوشی به نام‌های بلکبری ونیس و بلکبری پراگ وارد بازار گوشی‌های اندرویدی شود. بلکبری ونیس گوشی پرچم‌دار با مشخصات عالی خواهد بود که احتمالاً به صفحه‌نمایش خمیده با رزولوشن QHD مجهز خواهد شد. اما گوشی بلکبری پراگ از دسته گوشی‌های پایین‌رده خواهد بود که احتمال می‌رود نسخه‌ی اندرویدی بلکبری زد۳ باشد.

اما عکس جدید فاش شده از گوشی جدید بلکبری صفحه‌کلید آن را به نمایش می‌گذارد که بیشتر به بلکبری پاسپورت شباهت دارد. احتمال می‌رود تصویر فاش شده متعلق به صفحه‌کلید بلکبری ونیس باشد. کلید‌های نرم‌افزاری که بر روی صفحه‌نمایش قابل مشاهده هستند نشان می‌دهند که بلکبری از سیستم‌عامل اندروید آبنبات چوبی بهره خواهد برد؛ اما بیشتر از این اطلاعات دیگری در دسترس نیست.

BlackBerry Android QWERTY 01

ماه گذشته مدیر عامل بلکبری، جان چن، از احتمال معرفی گوشی‌های هوشمند اندرویدی توسط این شرکت سخن گفته بود و همچنین به این نکته نیز اشاره کرده بود که تنها در صورتی گوشی اندرویدی خواهند ساخت که از امنیت سیستم‌عامل آن اطمینان کامل حاصل کرده باشند.

حال با توجه به تصاویر فاش شده و شایعاتی که به گوش می‌رسند، احتمالاً بلکبری توانسته اندروید را به سطح امنیتی دلخواه خود برساند. احتمال می‌رود به زودی بلکبری اطلاعیه‌ای را در این مورد منتشر کند.

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 مراجعه کنید.

MWC 2019

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی MWC 2020 مراجعه کنید.

Computex

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی Computex 2019 مراجعه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده