پردازنده ۴‌هسته‌ای برای Galaxy S3 تایید شد

پردازنده ۴‌هسته‌ای برای Galaxy S3 تایید شد

پیش‌تر شایعات زیادی در رابطه با Galaxy S3 سامسونگ مطرح شده بود، بسیاری معتقدند که این تلفن مجهز به پردازنده ۴هسته‌ای Exynos سامسونگ است و صفحه نمایش آن نیز رزولوشن 1080p دارد. اما هفته گذشته شایعات تازه‌ای منتشر شد که باور عمومی را زیر سئوال می‌برد. این شایعات بیان می‌کردند که Galaxy S3 صرفا نسخه بروز شده Galaxy S2 خواهد بود و مشخصات سخت‌افزاری آن تغییر چندانی نخواهد کرد. اما خوشبختانه یک منبع بسیار نزدیک به سامسونگ اطلاعات تازه‌ای را اعلام کرده که کاربران را امیدوار و مشتاق‌تر می‌کند.

هفته گذشته، سامسونگ رسما اعلام کرد که نسل سوم Galaxy S را در ۱۴ اردیبهشت و در کنفرانس ویژه‌ای در لندن معرفی خواهد کرد. پس از آن شایعات تازه‌ای فضای اینترنت را پر کرد که حاکی از مشخصات سخت‌افزاری معمولی این تلفن داشتند. اما یک منبع نزدیک به سامسونگ به Pocketnow گفته که Galaxy S3 با مشخصات سخت‌افزاری شگفت انگیز و پردازنده ۴ هسته‌ای معرفی خواهد شد.

از آنجایی که سامسونگ از پیش از کنگره جهانی موبایل اعلام کرده بود که در یک واقعه جداگانه GS3 را معرفی خواهد کرد و تبلیغات زیادی نیز برای این تلفن انجام شده، انتظار می‌رود نسل سوم گلکسی با مشخصات سخت‌افزاری کاملا رقابتی وارد بازار شود.

در ۱۴ اردیبهشت با پوشش زنده خبری زومیت از کنفرانس معرفی Galaxy S3 همراه باشید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده