داغ شدن Mi Note Pro شیائومی با اسنپدراگون 810

داغ شدن Mi Note Pro شیائومی با اسنپدراگون 810

پس از انتشار اخباری در مورد گرم شدن وان M9 اچ‌تی‌سی که به تراشه‌ی اسنپدراگون 810 مجهز بود، حال شماری از کاربران می نوت پروی شیائومی نیز از گرم شدن بیش از حد این گوشی‌هوشمند شکایت می‌کنند.

شاید با نگاهی به مشخصات فنی این گوشی‌هوشمند بتوان دلیل این موضوع را درک کرد. بدون شک اسنپدراگون 810 را باید متهم اصلی گرم شدن بیش از اندازه‌ی می‌ نوت پروی شیائومی خواند. این گوشی هوشمند امروز در چین عرضه شده است. یکی دیگر از مشکلاتی که گزارش شده، مشکل بورد اصلی می نوت پرو است. همچنین باید به عدم شناسایی لمس صفحه‌ی نمایش در برخی موارد اشاره کرد. در صورتی که گرم شدن این گوشی هوشمند در زمان شارژ را نیز به لیست مشکلات می نوت پرو اضافه کنیم، محصول شیائومی بصورت کامل زیر سوال می‌رود.

شیائومی برای حل مشکل حرارت می نوت پرو، پنج پتنت را در این رابطه ثبت کرده است. شیائومی این پتنت‌ها را پس از آزمایش تراشه‌ی اسنپدراگون 810 توسط کوالکام ثبت رسانده است. همین موضوع باعث شده تا سامسونگ از تراشه اکسینوس 7420 برای پرچمدار خود استفاده کند.

تیم مک‌دونا، قائم مقام کوالکام هفته‌ی پیش گرم شدن تراشه‌ی اسنپدراگون 810 را هفته‌ی پیش تصدیق کرد. حال باید دید شیائومی برای حل این مشکل چه خواهد کرد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده