ال جی کار بر روی یک دستگاه ویندوزفونی را تایید کرد

سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
مطالعه 2 دقیقه
در دسامبر سال گذشته اطلاعات لو رفته از کره جنوبی نشان می‌دادند که ممکن است ال‌جی با یک دستگاه جدید ویندوزفونی دوباره به بازار ویندوزی‌ها باز گردد. اکنون کمپانی ال‌جی رسما تایید کرده که در حال کار بر روی یک دستگاه ویندوز فونی است.
تبلیغات

محصولی که هم‌اکنون ال‌جی در حال کار بر روی آن است و پیش از این نیز نام آن فاش شده بود، VW820 نام دارد و سیستم‌عامل ویندوزفون را اجرا می‌کند. وب‌سایت کمپانی کره‌ای دو لیست جداگانه برای دستگاهی با شماره مدل VW820 در نظر گرفته است.

نکته جالب اینجاست که هر دو شماره مدل در بخش‌هایی مستند شده‌اند که از مجوز‌های منبع استفاده شده و ما به خوبی می‌دانیم که مایکروسافت معمولا رابطه خوبی با مجوز و نرم‌افزار‌های منبع باز ندارد. در هر صورت اکنون با اطمینان بسیار بیشتری VW820 را یک دستگاه واقعی در حال ساخت می‌دانیم.

lg-leak

به علاوه دستگاه با شماره مدل VW820 گواهی Bluetooth SIG را دریافت کرده و در لیست مربوطه به عنوان «گوشی موبایل» مشخص شده است.

با توجه به اینکه ال‌جی در اسناد خود این دستگاه را همراه با «ویندوزفون» مشخص کرده، به احتمال بسیار زیاد VW820 همراه با ویندوز ۱۰ رونمایی نخواهد شد. اگرچه هر چیزی ممکن است و شاید عبارت ویندوزفون هیچ ارتباطی با نسخه اجرایی سیستم عامل بر روی دستگاه VW820 نداشته باشد.

در دسامبر سال پیش همچنین برخی اطلاعات از نمایشگر این دستگاه لو رفته بود که به احتمال زیاد گوشی هوشمند ویندوزفونی VW820 از نمایشگری ۴.۷ اینچی با رزولوشن ۴۸۰ در ۸۵۴ برخوردار است. برای اطلاع یافتن از جزییات بیشتر همچنان باید منتظر ماند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات