تاریخ تحویل برخی از مدل‌های آیفون 8 و اپل واچ 3 به تعویق افتاد

شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
مطالعه 3 دقیقه
به دلیل حجم بالای پیش‌سفارش‌های ثبت‌شده برای برخی از مدل‌های آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و اپل واچ ۳، این محصولات با تأخیر چندهفته‌ای به دست خریداران خواهند رسید.
تبلیغات

به‌ نظر می‌رسد که موجودی اپل برای پیش‌سفارش آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و اپل واچ ۳ رو به‌ کاهش است؛ چرا که تاریخ تحویل سفارش برخی از مدل‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به تعویق افتاده است و ارسال آن‌ها پس از تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) انجام خواهد شد.

به‌عنوان مثال، سفارش‌های مربوط به مدل‌های خاکستری تحت شبکه‌ی T-Mobile و برخی از نسخه‌‌های آنلاک، تا یک یا دو هفته بعد از ثبت سفارش ارسال نخواهند شد و چنانچه روند پیش‌سفارش‌ها بدین شکل ادامه پیدا کند، احتمالا مدل‌های بیشتری به این وضعیت دچار خواهند شد. به‌ نظر می‌رسد که مدل‌های تحت شبکه‌ی T-Mobile سریع‌تر از نسخه‌های دیگر به فروش می‌رسند.

ظاهرا موجودی ساعت‌ هوشمند اپل واچ ۳ نیز محدود شده است؛ چرا که سفارش‌های مربوط به برخی از مدل‌های این محصول، مانند نمونه‌های ۳۸ و ۴۲ میلی‌متری از جنس فولاد ضد زنگ، بین دو تا سه هفته پس از ثبت سفارش ارسال می‌شوند. موجودی برخی از مدل‌های اسپرت اپل واچ ۳ نیز به اتمام رسیده است؛ چرا که مدل‌ ۴۲ میلی‌متری آلومینیومی به رنگ خاکستری با بند اسپرت لوپ Dark Olive، مدل ۴۲ میلی‌متری آلومینیومی به رنگ طلایی و بند اسپرت Pink Sand و مدل ۳۸ میلی‌متری آلومینیومی به رنگ نقره‌ای و بند اسپرت لوپ Seashell، همگی چند هفته پس از ثبت سفارش ارسال خواهند شد.

پیش سفارش آیفون 8

اپل پذیرش پیش‌سفارش‌ را از ساعت ۱۱:۳۱ صبح ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) به‌ وقت تهران آغاز کرد و حدود ۲۰ دقیقه پس از آن، تاریخ تحویل مدل‌های یادشده دچار تغییر شد و احتمالا چنانچه این روند ادامه‌دار باشد، مدل‌های بیشتری به این وضعیت دچار خواهند شد.

درحالی‌که موجودی برخی از مدل‌های آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و اپل واچ ۳ برای پیش‌سفارش به‌زودی به اتمام خواهد رسید؛ اما باز هم ممکن است که روز جمعه ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور)، کاربران قادر به خرید آیفون جدید از طریق مراجعه به یکی از مراکز فروش اپل باشند. در حقیقت، هنوز هم ممکن است کاربران در روز آغاز عرضه‌ی رسمی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس، قادر به خرید حضوری برخی از مدل‌هایی باشند که نرخ فروش بالایی برای آن‌ها پیش‌بینی می‌شود؛ اما این وضعیت ممکن است به‌سرعت تغییر کند.

 آیفون ۸ و ۸ پلاس در دو نسخه‌ی ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی و سه رنگ طلایی، نقره‌ای و خاکستری عرضه خواهند شد. اپل در ایالات متحده‌ی آمریکا، به‌ترتیب برچسب قیمتی ۶۹۹ و ۷۹۹ دلاری برای مدل پایه‌ی این محصولات در نظر گرفته است. کوپرتینونشین‌ها قیمت اپل واچ ۳ برای مدل‌های با و بدون قابلیت اتصال به شبکه‌ی LTE را به‌ ترتیب ۳۲۹ و ۳۹۹ دلار انتخاب کرده‌اند. 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات