خداحافظی احتمالی سونی با طراحی آمنی بالانس

خداحافظی احتمالی سونی با طراحی آمنی بالانس

اخیرا گزارش‌هایی غیر رسمی منتشر شده‌اند که از خداحافظی سونی با طراحی آمنی‌بالانس و شروع به استفاده از طراحی جدیدی موسوم به «میرای» حکایت دارند.

بسیاری از کاربران با شنیدن نام‌ سونی و اکسپریا، طراحی آمنی‌بالانس را به‌خاطر می‌آورند. سال‌ها از عمر طراحی آمنی‌بالانس می‌گذرد و پافشاری سونی بر تداوم استفاده از این طراحی موجب ناخشنودی برخی از هواداران این برند پر‌آوازه‌ی ژاپنی شده است. اخیرا شایعاتی منتشر شده که ممکن است موجب خوشحالی این دسته از هواداران سونی باشد. بنابر گزارش‌های غیر رسمی، سونی در نظر دارد از طراحی جدیدی برای گوشی‌های سال ۲۰۱۸ خود استفاده نماید و سرانجام با طراحی آمنی‌بالانس خداحافظی کند.

همان‌گونه که می‌دانید، سونی مهمترین تلفن‌های هوشمند خود را دو بار در سال؛ یک‌بار در ابتدای سال در کنگره‌ی جهانی موبایل یا همان MWC در اسپانیا و یک‌بار نیز در اواخر تابستان در نمایشگاه IFA در برلین معرفی کند. شایعات منتشر شده به ارائه‌ی گوشی هوشمند جدیدی با طراحی متفاوت در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل سال آینده اشاره دارند. این دستگاه قرار است از سبک طراحی جدید سونی موسوم به «میرای»، به معنای «آینده» استفاده کند.

اما این اولین باری نیست که شایعاتی در مورد تغییر سبک طراحی گوشی‌های سونی مطرح می‌شود. پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر تلاش‌های سونی جهت ارائه‌ی گوشی بدون حاشیه مطرح شده بود؛ پس این احتمال وجود دارد که «میرای» ثمره‌ی این تلاش‌ها باشد. از آنجا که اخبار معتبری در تائید یا رد صحت این شایعات منتشر شده است، نمی‌توان با قاطعیت در مورد آن‌ها اظهار نظر کرد. سونی شرکتی است که پیشینه‌ای بلند در زمینه‌ی ارائه‌ی محصولات خلاقانه دارد؛ همین مسئله نیز اخبار مرتبط با تغییر سبک طراحی گوشی‌های هوشمند این شرکت را جذاب‌تر می‌کند.

منبع Phone Arena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده